УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ "НІЧ НАУКИ"

26 вер. 2016
24 вересня учні 10-11 класів гімназії стали учасниками українсько-німецького освітнього проекту «Ніч Науки».

24 вересня близько 9 тисяч учнів із усіх шкіл міста стали учасниками  українсько-німецького освітнього проекту «Ніч Науки».
   Проект, що проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, став щорічним заходом і набув широкої популярності серед учнів та випускників шкіл міста.
   У цьому році урочисте відкриття заходу відбулося у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. Вперше в «Ночі Науки» взяла участь рекордна кількість установ - 17 вищих навчальних закладів, Харківський планетарій імені. Ю. Гагаріна і технічна студія «Винахідник». Вони підготували для відвідувачів захоплюючу програму – відчинили  свої двері у багатогранний світ науки та досліджень, представили новітні науково-дослідницькі проекти в різноманітних галузях науки.