5-6 квітня учні Харківської гімназії №55 взяли участь у роботі ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції довузівської молоді «Гагарінські читання».

6 квіт. 2012

За результатами конференції Корнєва Катерина, учениця 11-В класу, була нагороджена грамотою за найоригінальнішу презентацію у секції «Екологія і космос. Дистанційний моніторинг Землі», Безпала Олена, учениця 11-В класу, посіла ІІ місце у секції «Інформаційні технології. Системи телекомунікації», Голєрова Валерія, учениця 8-А класу, посіла І місце, а Ногіна Аглая, учениця 9-В класу, - ІІ місце у секції «Космічна тематика у живописі, літературі, театрі, музиці».
Вітаємо переможців та вчителів, які їх підготували: вчителя інформатики Корнієнко Марину Михайлівну та вчителя української мови та літератури Смірнову Ларису Володимирівну.