НАГОРОДЖЕННЯ СТИПЕНДІАТІВ

1 лют. 2017
31 січня відбулась районна церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2016/2017 навчального року. Серед стипендіатів - Федотов Олексій, учень 11-Б класу гімназії, призер Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів.

31 січня відбулась церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2016/2017 навчального року.На церемонії були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв В.В., начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., член районної батьківської ради Кадуцька О.В., директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, стипендіати, їх наставники та батьки.Серед стипендіатів 2016/2017 навчального року - переможець учнівських олімпіад та конкурсів Федотов Олексій, учень 11-Б класу гімназії. Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв В.В. вручив стипендіатам сертифікати і буклети та передав поздоровлення стипендіатам, їх батькам і наставникам від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Н.В.