ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

24 квіт. 2017
22 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Київського району «Сенщо». Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 55 «Лінукс».

22 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Київського району «Сенщо». Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 55 'Лінукс". Переможці нагороджені Дипломом Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.