Зустріч Харківського міського голови Г.А.Кернеса з переможцями міських учнівських конкурсів

12 квіт. 2012

Зустріч Харківського міського голови Г.А.Кернеса  з переможцями міських учнівських конкурсів

11 квітня 2012 року в малій залі Харківської міської ради відбулась зустріч Харківського міського голови Г.А.Кернеса з переможцями міських учнівських конкурсів.
Від Харківської гімназії №55 були присутні:
Ø            Тарасенко Юлія, учениця 4-А класу, переможниця міського конкурсу художніх робіт «Харків у фарбах майбутнього»;
Ø            Гладких Богдан, учень 11-Б класу, переможець міського конкурсу учнівських проектів «Місто, що прагне в майбутнє».
Участь у заході також узяли народні депутати України Ірина Горіна і Дмитро Святаш, депутати Харківської міської ради Анатолій Денисенко та Володимир Мисик, радник Харківського міського голови з питань стратегічного розвитку міста Олександр Лукашов.
Усі учасники зустрічі отримали книги про Харків, пам'ятні сувеніри та флеш-накопичувачі.
Вітаємо переможців! Так тримати!