Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

День вишиванки

18 трав. 2017
Сьогодні в гімназії відзначили Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято спонукало учнів та педагогів гімназії сьогодні мати особливо урочистий вигляд, одягнувши вишиванки.

Сьогодні учням початкових класів розповіли про те, що у 2006 році ідею акції "Всесвітній день вишиванки" започаткувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Федьковича. Тепер  традиційно, в третій четвер травня святкується Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу.

У 2017 році свято припало на 18 травня.

В цей день багато учнів та педагогів гімназії долучилися  до свята, надівши вишиванку.