ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ

25 трав. 2017
У 2017 році учні гімназії взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результатм.

У 2017 році учні гімназії  взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результати:
Номінація "Презентація MS Power Point"
ІІІ місце - Яндола Евеліна, учениця 3 класу  Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.

Номінація "Анімація"
ІІ місце - Мотрук Софія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.

Номінація "Відеомонтаж"
ІІІ місце - Костиря Данило, учень 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.
Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!