ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

25 вер. 2017
23 вересня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ХІ Міський турнір юних економістів, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. За результатами боїв дипломом ІІІ ступеня та подарунками нагороджена збірна команда учнів Київського району «Перспектива», до складу якої входили учні гімназії Рябчун Єлизавета та Мічурін Ігор. Підготувала команду Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Вітаємо призерів!

23 вересня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ХІ Міський турнір юних економістів, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської  ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

У турнірі взяли участь 60 учнів – 12 команд з усіх районів міста Харкова.

До складу журі увійшли викладачі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного економічного університету.

Після урочистого відкриття було проведено жеребкування, за результатами якого визначено рейтингові номери команд та складено схему турнірних змагань.

Переможці визначались у командному та особистому заліках.

За результатами боїв дипломом Департаменту освіти та подарунками нагороджено збірну команду учнів Київського району «Перспектива» - диплом ІІІ ступеня. До складу команди входили учні гімназії Рябчук Єлизавета, учениця 11-А класу, та Мічурін Ігор, учень 9-Б класу.

Визнано переможцем турніру в особистій першості та нагороджено дипломом Департаменту освіти та цінним подарунком Мічуріна Ігоря, учня 9 класу.

Підготувала команду Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55.

Вітаємо призерів!