ЗНО ЗНО

РОБОТА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 вер. 2017
20 вересня 2017 року лідери шкільних організацій учнівського самоврядування навчальних закладів взяли участь в учнівському форумі «Велика рада старшокласників» за темою «Створюємо майбутнє – відповідально», який відбувся на базі Харківської національної академії міського господарства імені О.М. Бекетова. ХГ № 55 представляла Жога Софія, учениця 10-Б класу.

ХГ № 55 представляла Жога Софія, учениця 10-Б класу.
Під час форуму учні взяли участь у роботі таких секцій: «Управління змінами в сучасній школі», «Освітній медіа простір як сучасний засіб формування інноваційної особистості учня», «Платформа молодіжних ініціатив». Робота секцій була спрямована на обговорення інноваційних підходів до організації діяльності учнівського самоврядування в умовах становлення «Нової української школи».