УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЗАХОДІ "НІЧ НАУКИ"

2 жовт. 2017
30 вересня 2017 року учні 9-11 класів взяли участь в освітньму проекті "Ніч Науки: Енергоефективність"під час якого 6 провідних вищих навчальних закладів міста Харкова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНАДУ, НТУ "ХПІ", УІПА, НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ") продемонстрували усім присутнім свої досягнення та інноваційні відкриття у сфері енергоефективності.

30 вересня 2017 року учні 9-11 класів  взяли участь в освітньму проекті "Ніч Науки: Енергоефективність"під час якого 6 провідних вищих навчальних закладів міста Харкова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНАДУ, НТУ "ХПІ", УІПА, НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ") продемонстрували усім присутнім свої досягнення та інноваційні відкриття у сфері енергоефективності.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова учні стали учасниками урочистого відкриття заходу, змогли побачити сонячну батарею, що забезпечує один з корпусів університету, та презентацію мультикомфортного енергоефективного будинку. Школярів не залишили байдужими досліди «Лабораторії божевільних учених. Технічна студія «Винахідник»  презентувала ефективне  використання енергетичних ресурсів за допомогою лего-роботів.

У національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «ХАІ» школярам мали можливість подивитися на робота, що живиться сонячною енергією, автомобіль з вакуумним двигуном, методи та засоби адаптативного керування енергоспоживанням персональних комп’ютерів.

У національному автомобільно-дорожньому університеті учням показали гібридні екоавто, швидкісні машини, автомобіль, що проїхав 565 км на 1 л палива.

У національному університеті імені В. Н. Каразіна презентували  модель автомобіля з кріогенним двигуном та систему бездротової передачі енергії, лазерні системи передачі звуку. Ландау-центр, музеї археології та природи в цей день також привітно зустрічали всіх бажаючих.

Національний технічний університет «ХПІ» представив модель енергозберігаючого теплопункту TS нагрівання води для гарячого водопостачання, продемонстрував принцип роботи сонячних електростанцій, можливості «електромагнітної гармати», макет енергоефективної квартири та різноманітні технології.

Науковці Української інженерно-педагогічноїn академії ознайомили  школярів із технологіями опалення будинків за допомогою сонячної енергії, продемонстрували роботи макетів.