Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

6 жовт. 2017
З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Запрошуємо до участі!

1Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан»,

Метою Конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: моя земля – Україна-мати; цінності української родини – традиції і сучасність.
   Тематика конкурсних робіт: «Родина та родинні цінності», «Повага до батьків», «Мама і Україна».
  Конкурс стартує з 15 вересня 2017 року до 15 березня 2018 року. Участь у Конкурсі добровільна та проводиться в таких вікових категоріях: 1-4-і класи, 5-8-і класи, 9-11-і класи.
   Конкурс проводиться у трьох номінаціях: малюнок, вірш, лист.
   У номінації «Лист» цього року пропонується для учнів 1-4-х класів – лист, казка, 5-8-х класів – лист, етюд, 9-1-х класів – лист, есе.
   Оцінювання робіт, що надійдуть до участі у Конкурсі, здійснюватиме професійне журі.
  Переможців у кожній номінації буде нагороджено подарунками. Церемонія нагородження переможців відбудеться у м. Києві.