ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

3 лист. 2017
З 29 жовтня по 02 листопада 2017 року в Івано-Франківську проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів. Вітаємо команду учнів Київського району, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня! До складу команди входили такі учні гімназії: Мічурін Ігор, учень 9-Б класу, Рябчун Єлизавета, учениця 11-А класу, Каспарова Марія, учениця 11-Б класу. Керівник команди - Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Дякуємо за перемогу!

До складу команди входили такі учні гімназії:
Мічурін Ігор, учень 9-Б класу,
Рябчун Єлизавета,  учениця 11-А класу,
Каспарова Марія, учениця 11-Б класу.
Керівник команди - Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55.
Дякуємо за перемогу!