Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

14 лист. 2017
9 листопада 2017 року в місті Києві завершився фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів, що проходив на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У турнірі взяла участь збірна команда Київського району під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, вчителя фізики ХГ № 55. Команда стала учасником півфінальних змагань.

У турнірі взяла участь збірна команда Київського району у складі учнів Харківської гімназії № 55, Харківської спеціалізованої школи № 17, Харківського технологічного ліцею № 9, Харківської загальноосвітньої школи № 164, Харківської загальноосвітньої школи № 100.

За результатами  боїв команда стала учасником півфінальних змагань.