Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 лист. 2017
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Для учнів нашої гімназії було проведено виховні години під назвою: «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього».