Конкурс "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018"

18 груд. 2017
15 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися конкурсні уроки ІІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика». На відкритих уроках учителі знайомили школярів із явищем інерції, видами рівноваги та шкалою електромагнітних хвиль, проводили цікаві експерименти та вчили використовувати отримані знання у житті.

Уроки для учнів 7, 9, 10 класів проводили:
- Швидка Тетяна Миколаївна, учитель загальноосвітньої школи № 53 Червонозаводського району,
- Шило Наталя Анатоліївна, учитель загальноосвітньої школи № 86 Холодногірського району,
- Столяревська Наталія Владиславівна, учитель спеціалізованої школи № 170 Київського району,
- Камін Олександр Олександрович, учитель ліцею № 89 Шевченківського району.