Вітаємо Лукаш Л.В., переможця районного конкурсу «Учитель року-2018»

27 груд. 2017
26 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулася церемонія нагородження вчителів - учасників районного конкурсу «Учитель року-2018». 13 переможців і призерів конкурсу отримали грамоти Управління освіти Київського району Харківської міської ради та подарунки від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. Учасникам конкурсу були вручені дипломи та квіти. Для вчителів та гостей заходу підготовлені танцювальні та музичні номери у виконанні учнів шкіл району.

Учасникам конкурсу були вручені дипломи та квіти.