ВІДВІДУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ВИСТАВИ

29 груд. 2017
28 грудня 2017 року у приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка відбулася новорічна вистава-мюзикл "Принцеса підводного світу" для учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, яку відвідали 60 учнів 3-4 класів гімназії. Захід пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

28 грудня 2017 року у приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка відбулася новорічна вистава-мюзикл "Принцеса підводного світу" для учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, яку відвідали 60 учнів 3-4-х класів гімназії.
Захід пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Усі діти отримали у подарунок «Святковий зошит для малювання».
Привітання і поздоровлення від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни передав учням заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, який привітав учнів перед початком вистави.
Діти отримали задоволення від цікавої, мальовничої, яскравої вистави.