Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА

15 січ. 2018
13 січня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 пройшов ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якій взяли участь учні 8-11 класів м. Харкова та Харківської області. Київський район гідно представили учні Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області, Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області, Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області.