Уроки мужності «Хай буде мир на всій землі»

8 трав. 2012
04.05.2012 року в гімназії пройшли уроки мужності, присвячені 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Уроки мужності «Хай буде мир на всій землі»

«Кожного року, у ці травневі дні, дух Перемоги вітає над оновленою, омитою сльозами й росами, відбудованою людськими руками землею. Минають роки, змінюються покоління. Настане той час, коли зовсім не залишиться живих ветеранів війни – творців історії, але зостанеться пам'ять про них, про їхні подвиги, про ту страшну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо та горе. Від нас усіх залежить, щоб це залишилося в пам'яті прийдешніх поколінь, щоб жах знову не повторився» - такими словами починались виховні години, присвячені дню Перемоги, у Харківській гімназії №55.

Учні щиро вітали ветеранів Галтіятуліна Рашида, Ященко Василя Олексійовича, Тачеєва Павла Васильовича, уважно слухали їх розповіді. Такі уроки виховують в учнів почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини.

Шановні ветерани!

Ваші перемоги і втрати не забуті.

Ми завжди будемо пам’ятати про них.

Ваш життєвий досвід потрібен нам.

Наше майбутнє неможливе без Вашого минулого.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття!