ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

2 лют. 2018
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології у 2017/2018 навчальному році. Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології, яка відбулася 13 січня 2018 року, завершило перевірку робіт учасників. За підсумками перевірки, з урахуванням результатів апеляції, що відбулася 31 січня 2018 року, визначено 51 переможця. Серед переможців - учні гімназії Пико Поліна, Рєпін Олег, Кубарєв Ілля. Вітаємо переможців!

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології, яка відбулася 13 січня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Харківської міської ради Харківської області, Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області, завершило перевірку робіт учасників.

Дякуємо за підготовку учнів Толмачовій Марині Вячеславівні та Микитченку Леоніду Івановичу, вчителям трудового навчання.