Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

5 лют. 2018
Серед стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2017/2018 навчальному році учні гімназії: Кудрявцев Дмитро, Осипов Микита, Жога Софія.

Серед стипендіатів Харківської міської ради  «Кращий учень навчального закладу» у 2017/2018 навчальному році учні гімназії:

Кудрявцев Дмитро - кращий учень гімназії,

Осипов Микита - кращий учень Школи мистецтв,

Жога Софія - кращий учень ЦДЮТ N 3.

Наші учні вибороли численні перемоги в олімпіадах, конкурсах та змаганнях усіх рівнів – від районного до Всеукраїнського.

Бажаємо їм подальших успіхів та перемог!