Комунальний заклад «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради»

запам'ятати

Районні фінальні змагання з баскетболу 5х5

12 лют. 2018
09 лютого 2018 року відбулась церемонія нагородження переможців та призерів районних фінальних змагання з баскетболу 5х5. Вітаємо збірну команду молодшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Вітаємо збірну команду старшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед юнаків: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Вітаємо збірні команди старшої вікової групи з баскетболу 5х5 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Бажаємо подальших перемог!

09 лютого 2018 року відбулась церемонія нагородження переможців та призерів районних фінальних змагання з баскетболу 5х5.