Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів

16 лют. 2018
Шановні батьки! Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку у комунальних закладах загальної середньої освіти Київського району м. Харкова будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.

Шановні батьки!