Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міжнародний день рідної мови

21 лют. 2018
21 лютого у гімназії відзначили Міжнародний день рідної мови. Для учнів був проведений «диктант єдності» згідно з рекомендаціями Інституту модернізації змісту освіти ( лист від 09.02.2018 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови»). Головною метою його проведення є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.

21 лютого у гімназії  відзначили Міжнародний день рідної мови.
 Для учнів був проведений  «диктант єдності» згідно з рекомендаціями Інституту модернізації змісту освіти ( лист від 09.02.2018 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови»). Головною метою його проведення є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.