ЮНІ ДАРУВАННЯ-2018

16 бер. 2018
15 березня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування". У номінації «Театральне мистецтво» серед переможців конкурсу- колектив учнів 11-А класу гімназії. Бажаємо нових творчих досягнень!

На заході були присутні:

-заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович,

- начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна,

- голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна,

- керівники закладів загальної середньої освіти району, лідери учнівського самоврядування, батьки та педагоги.

Під час проведення концерту усім присутнім свої таланти продемонстрували переможці та призери конкурсу.

Зі словами привітання до учасників конкурсу звернувся заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович. Він побажав дітям творчих успіхів, натхнення та подальших перемог.

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та пам'ятними статуетками.