Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук, учнівських турнірів та їх наставників!

18 трав. 2012
16 травня 2012 в приміщенні адміністрації Київського району пройшла щорічна церемонія нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук, учнівських турнірів та їх наставників

16 травня 2012 в приміщенні адміністрації Київського району пройшла щорічна церемонія нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук, учнівських турнірів та наставників переможців в якій приймали участь учні нашої гімназії.

У церемонії нагородження взяли участь народний депутат України Ірина Бережна, голова адміністрації району Неллі Казанжиєва.