Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р.

24 квіт. 2018
21 квітня 2018 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р. з навчальної дисципліни «Інформатика». В олімпіаді приймали участь студенти вищих навчальних закладів України та учні закладів загальної середньої освіти. Команда учнів гімназії, до якої увійшли Кудрявцев Дмитро, Кубарєв Ілля та Барабашева Катерина, увійшла до наступного етапу олімпіади. Бажаємо нашим учням подальших успіхів!

21 квітня 2018 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р. з навчальної дисципліни «Інформатика». В олімпіаді приймали участь студенти вищих навчальних закладів України та учні закладів загальної середньої освіти.