Прощавай, початкова школо!

24 трав. 2012
24 травня святково відзначили свій перехід від початкової до середньої школи учні 4-А, 4-Б та 4-В класів.

Прощавай, початкова школо!

24 травня святково відзначили свій перехід від початкової до середньої школи учні 4-А,  4-Б та 4-В класів. Разом зі своїми вчителями та батьками вони підготували святковий концерт, на якому висловили щиру подяку своїм класним керівникам Красновій Олені Миколаївні, Баришполь Світлані Володимирівні, Гончаровій Галині Анатоліївні.

Це свято було сповнене радістю і водночас сумом і тривогою - учні прощалися зі своїми класними мамами, які упродовж чотирьох років навчали своїх вихованців.

Свято  зібрало разом велику родину: дітей, батьків, вчителів. Адже всі разом робили кроки до відкриттів, успіхів, перемог. З  приємністю згадували багато цікавого з життя класних родин. Зі словами вдячності зверталися діти до своїх вчителів-предметників, до мам та тат.

Закінчився бал. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття, перемоги.

У новому навчальному році учні стануть вихованцями вчителів старшої школи, а їхні перші вчительки знову заведуть у свої класи маленьких першокласників. Всім бажаємо успіхів!!!