Останній дзвоник 2011/2012 начального року!

25 трав. 2012

Останній дзвоник 2011/2012 начального року!

Щороку і щораз однаково

В призначений для неї час

Весна у травні урочисто

З останнім дзвоником вітає усіх нас!

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Так і сьогодні учні 1-8, 10 класів гімназії святково вдягнені вишикувались для проведення свята.

Для першокласників останній дзвінок - це перехід до наступного класу, на нову сходинку країни знань. Для випускників 4-х класів - це останній дзвінок, який сповіщає їм про те, що дитинство закінчилось і попереду на них чекає старша школа. Для учнів 10-х класів наступний рік стане вирішальним.

Зі словами вітань до учнів звернулись директор Дементьєва Ірина Павлівна, завідувач відділу психологічної та соціальної роботи методичного центру управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Коваленко Тетяна Матвіївна. Вони побажали школярам добре відпочити влітку і з натхненням взятись за навчання в новому навчальному році, щоб могли підкорити нові вершини знань.  Кращі педагоги отримали відзнаки: Корнієнко Марина Михайлівна, вчитель інформатики, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», Лісовенко Наталія Леонідівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти науки, молоді та спорту України.

На святковій лінійці були підведені підсумки навчального року. Золотими літерами на небосхилі вписані прізвища учнів, які закінчили цей навчальний рік на відмінно. Ці учні отримали похвальні листи та дипломи відмінника від народного депутата України Ірини Бережної.

Учні нашої гімназії приймали участь у багатьох конкурсах та олімпіадах, фестивалях, спортивних змаганнях і посіли призові місця. Ми намагалися гідно представляти нашу гімназію на районних, міських та обласних етапах. Проведено нагородження учнів в номінаціях «Інтелектуал року», «Творча особистість», «Спортсмен року».

Всім учням бажаємо щасливої дороги в старших класах, літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку і здоров’я!