Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

8 груд. 2017

Спортивні змагання

07.12.2017 р. у гімназії відбулися спортивні змагання серед учнів 9-х класів, присвячені Дню Збройних Сил України. Ми вітаємо команду учнів 9-Б класу, яка посіла І місце у змаганнях.
6 груд. 2017

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З нагоди 26 річниці Збройних сил України в гімназії проведено спортивні змагання, виховні години та інші заходи за участю ветеранів та військовослужбовців.
1 груд. 2017

Районні змагання з інформаційної безпеки

01 грудня 2017 року, у межах відзначення 26-ї річниці створення Збройних Сил України, на базі Харківської гімназії № 55 відбулись районні змагання з інформаційної безпеки . Вітаємо команду гімназії № 55, яка посіла 3 місце!
27 лист. 2017

Вітаємо команду гімназії, яка посіла II місце у грі-квесті «Квест ХАІ: Код доступу» у складі: 1. Домашина Екатерина 10-Б клас 2. Михальская Марьяна 10-Б клас 3. Косов Михаил 10-Б клас 4. Тимошенко Олег 10-Б клас 5. Шевченко Маргарита 10-Б клас Бажаємо подальших успіхів!
24 лист. 2017

Голодомор 1932-1933 років - це трагедія, яка стосується кожного з нас

До Дня пам'яті жертв Голодомору в гімназії було оформлено в бібліотеці тематичну виставку літератури «Пам'яті жертв Голодомору», проведено уроки та виховні години вшанування пам'яті жертв Голодомору із запаленням свічок пам’яті.
21 лист. 2017

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Для учнів нашої гімназії було проведено виховні години під назвою: «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього».
20 лист. 2017

Чемпіонат з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP

18.11.2017 Харківська гімназія № 55 активно взяла участь у Чемпіонаті з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP. Калініченко Максим (11-Б клас) –1 місце Базилевич Марія (10-А клас) – 3 місце Бондар Дмитро (11-А клас), Шевченко Юлія (10-А клас), Куденець Михайло (11-Б клас) – показали високий результат. Учні були нагороджені призами від провідних ІТ-компаній м. Харкова
17 лист. 2017

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

У нашій гімназії з 13.11.2017 по 17.11.2017 відбувся Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.
15 лист. 2017

Вітаємо переможця конкурсу на кращий дистанційний курс у 2017 році!

14 листопада 2017 року відбулося нагородження переможців та призерів міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів закладів загальної середньої освіти м.Харкова. Вітаємо Троненко Наталію Геннадіївну, учителя інформатики, яка посіла І місце в номінації «Інформатика». Бажаємо здоров’я та подальших успіхів у творчій роботі!
14 лист. 2017

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

9 листопада 2017 року в місті Києві завершився фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів, що проходив на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У турнірі взяла участь збірна команда Київського району під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, вчителя фізики ХГ № 55. Команда стала учасником півфінальних змагань.