Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

14 груд. 2017

ПЕРЕМОГИ В РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ

Вітаємо переможців ІІ ( районного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, фізики, англійської мови та вчителів, які їх підготували!
13 груд. 2017

«Школа лідера»

Представники лідерів учнівського самоврядування гімназії, в рамках проведення «Школи лідера», відвідали Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де взяли участь у психологічних тренінгах.
11 груд. 2017

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В гімназії з 04 грудня по 08 грудня 2017 року проведено Тиждень права. План виконаних заходів додається.
8 груд. 2017

Спортивні змагання

07.12.2017 р. у гімназії відбулися спортивні змагання серед учнів 9-х класів, присвячені Дню Збройних Сил України. Ми вітаємо команду учнів 9-Б класу, яка посіла І місце у змаганнях.
6 груд. 2017

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З нагоди 26 річниці Збройних сил України в гімназії проведено спортивні змагання, виховні години та інші заходи за участю ветеранів та військовослужбовців.
1 груд. 2017

Районні змагання з інформаційної безпеки

01 грудня 2017 року, у межах відзначення 26-ї річниці створення Збройних Сил України, на базі Харківської гімназії № 55 відбулись районні змагання з інформаційної безпеки . Вітаємо команду гімназії № 55, яка посіла 3 місце!
27 лист. 2017

Вітаємо команду гімназії, яка посіла II місце у грі-квесті «Квест ХАІ: Код доступу» у складі: 1. Домашина Екатерина 10-Б клас 2. Михальская Марьяна 10-Б клас 3. Косов Михаил 10-Б клас 4. Тимошенко Олег 10-Б клас 5. Шевченко Маргарита 10-Б клас Бажаємо подальших успіхів!
24 лист. 2017

Голодомор 1932-1933 років - це трагедія, яка стосується кожного з нас

До Дня пам'яті жертв Голодомору в гімназії було оформлено в бібліотеці тематичну виставку літератури «Пам'яті жертв Голодомору», проведено уроки та виховні години вшанування пам'яті жертв Голодомору із запаленням свічок пам’яті.
21 лист. 2017

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Для учнів нашої гімназії було проведено виховні години під назвою: «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього».
20 лист. 2017

Чемпіонат з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP

18.11.2017 Харківська гімназія № 55 активно взяла участь у Чемпіонаті з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP. Калініченко Максим (11-Б клас) –1 місце Базилевич Марія (10-А клас) – 3 місце Бондар Дмитро (11-А клас), Шевченко Юлія (10-А клас), Куденець Михайло (11-Б клас) – показали високий результат. Учні були нагороджені призами від провідних ІТ-компаній м. Харкова