26 вер. 2016

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ "НІЧ НАУКИ"

24 вересня учні 10-11 класів гімназії стали учасниками українсько-німецького освітнього проекту «Ніч Науки».
21 вер. 2016

УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

20 вересня 2016 року у рамках плану спільної профілактичної роботи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та Управління патрульної поліції у місті Харкові для учнів 5-х класів Харківської гімназії № 55 співробітниками Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області та Управління патрульної поліції м. Харкова було проведено уроки безпеки дорожнього руху, де учні в ігровій формі познайомилися з правилами дорожнього руху.
19 вер. 2016

МІСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

17 вересня 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся Х Міський турнір юних економістів. Команда київського району посіла ІІ місце. Вітаємо1
16 вер. 2016

Освітній проект «Ніч Науки у Харкові - 2016»

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки».
15 вер. 2016

ВІТАЄМО призерів районного етапу Всеукраїнських турнірів

У вересні команди учнів гімназії прийняли участь у районному етапі Всеукраїнських турнірів
14 вер. 2016

«Щедрість рідної землі»

3 12 вересня в нашій гімназії традиційно розпочалась виставка «Щедрість рідної землі».
13 вер. 2016

Терміни проведення ЗНО-2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
9 вер. 2016

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

8 та 9 вересня 2016 року учні та педагоги гімназії взяли участь у районних заходах на честь Дня фізкультури і спорту.
7 вер. 2016

КАЛЕНДАР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

Оприлюднено календар проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у 2016/2017 навчальному році
1 вер. 2016

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

До Дня знань в гімназії пройшла святкова лінійка. Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!