Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

21 вер. 2017

РОБОТА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

20 вересня 2017 року лідери шкільних організацій учнівського самоврядування навчальних закладів взяли участь в учнівському форумі «Велика рада старшокласників» за темою «Створюємо майбутнє – відповідально», який відбувся на базі Харківської національної академії міського господарства імені О.М. Бекетова. ХГ № 55 представляла Жога Софія, учениця 10-Б класу.
19 вер. 2017

19 вересня учні гімназії зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова, які під час бесіди з учнями розповіли про правила дорожнього руху та правильне поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.
18 вер. 2017

Виставка «Щедрість рідної землі»

З 18 вересня у нашій гімназії стартувала виставка учнівських поробок з природного матеріалу «Щедрість рідної землі».
11 вер. 2017

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

В гімназії було проведено заходи до Дня фізичної культури і спорту в Україні: показові виступи учасників секції тхеквондо (учні 3-х класів), виступи команди чирлідерів гімназії №55 (учні 11-х класів), естафети та змагання учнів з міні-футболу тощо.
7 вер. 2017

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

Пропонуємо до уваги КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань в 2017/2018 навчальному році.
1 вер. 2017

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сьогодні з нагоди початку нового навчального року та Дня знань у гімназії пройшла урочиста лінійка за участю учнів 1-11 класів, батьків та педагогів. На святі був присутній почесний гість - Половинко Сергій Анатолійович, депутат Харківської міської ради. Учням було зачитано привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Успіхів, високих досягнень, миру, добра, здоров'я усім у новому навчальному році!
30 серп. 2017

Перший урок 2017/2018 навчального року

У рамках реалізації Концепції Нової української школи, в умовах децентралізації середньої освіти у 2017/2018 навчальному році конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначають самостійно. Головна мета Першого уроку – формування в учнів нового європейського світогляду, національної свідомості, поваги до рідної мови, шляхом окреслення ролі України у світі.
23 серп. 2017

Заходи до Дня міста, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Працівники та учні гімназії взяли участь в урочистих і святкових заходах, присвячених 74-й річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста, Дню Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України, які проводиться у Харкові 22-24 серпня.
17 серп. 2017

УВАГА! Медичний огляд учнів!

28.08 2017 - 31.08 2017 з 9.00 до 15.00 всі учні 1-11 класів мають пройти медичний огляд у медпункті гімназії.
14 серп. 2017

Міністерство освіти і науки роз'яснило, як викладати предмети в новому навчальному році

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році. Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів. Документ містить посилання на навчальні програми, за якими навчатимуться учні, форми оцінювання, види контролю їх знань, час для вивчення окремих тем, переліки нормативних документів, якими мають користуватись учителі-предметники та інші особливості вивчення кожного предмета.