Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

9 черв. 2017

Турнір юних економістів

09 червня 2017 року у гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних економістів. У турнірі взяли участь 13 команд загальноосвітніх та позашкільних закладів Київського району.
7 черв. 2017

КОНКУСНЕ ПРИЙМАННЯ

Сьогодні розпочалось конкурсне приймання в гімназію. Учні 5-11 класів 2017/2018 навчального року складатимуть конкурсні випробування з української мови та математики. Бажаємо успіхів!
1 черв. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день у таборі "Сонечко" пройшла святкова лінійка та конкурс малюнків "Обираю щасливе дитинство!". Завершився день відвідуванням святкового заходу в ЦДЮТ N 3 "Країна чарівних малят".
31 трав. 2017

КОНФЕРЕНЦІЯ ГІМНАЗІЇ

16.06.2017 о 16.00 в актовій залі відбудеться конференція гімназії, на якій буде заслухано звіт директора гімназії про діяльність у 2016/2017 навчальному році.
29 трав. 2017

Урочисте відкриття оздоровчого табору «Сонечко».

Сьогодні свято, і вкраїнські діти Стоять врочисто, вишикувавши ряд. Єдині ми, єдиної родини квіти Зібрались тут, в цей табір для малят.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

От скінчились уроки, скінчилось навчання, Розставання надходить нам час. І звучать найщиріші і милі вітання Й побажання найкращі для нас. На лінійку зібралась уся наша школа Й пролунає останній дзвінок. І проляжуть дороги аж за виднокола, В серці кожен лишиться урок.
26 трав. 2017

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес

Вітання Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітала Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична
25 трав. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ

У 2017 році учні гімназії взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результатм.
24 трав. 2017

СВЯТО " ГОРДІСТЬ ГІМНАЗІЇ - 2017"

За підсумками 2017/2018 навчального року учні – призери конкурсів, турнірів, олімпіад та спортивних змагань отримали грамоти та подяки. 10 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти".