Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 трав. 2017

День вишиванки

Сьогодні в гімназії відзначили Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято спонукало учнів та педагогів гімназії сьогодні мати особливо урочистий вигляд, одягнувши вишиванки.
15 трав. 2017

Міські змагання шкільних спортивних ліг

12 травня 2017 року у Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М.Кірпи відбулося урочисте закриття змагань шкільних спортивних ліг. Серед переможців міських змагань є учні гімназії.
13 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

12 травня для учнів було проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху під гаслом "Безпека на дорозі - безпека життя".
11 трав. 2017

Вітаємо призерів чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»!

06 травня 2017 року пройшов чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»
5 трав. 2017

Районний конкурс серед школярів «Прапороносці-2017»

04.05.2017 команда гімназії у складі учнів 8-А класу взяла участь у районному конкурсі серед школярів «Прапороносці-2017».
28 квіт. 2017

Вітаємо призерів!

Команда Харківської гімназії № 55 "Трикутник безпеки" зайняла ІIІ місце в міському етапі Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху.
24 квіт. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

22 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Київського району «Сенщо». Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 55 «Лінукс».
24 квіт. 2017

I-ий Відкритий чемпіонат м. Харкова «Закохайся в туризм»

Вітаємо команду учнів гімназії, яка посіла 1 місце у I- му відбірковому раунді I-го Відкритого чемпіонату м. Харкова «Закохайся в туризм»
19 квіт. 2017

Вітаємо призерів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 квітня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому команда ХГ № 55 посіла ІІ місце.
14 квіт. 2017

Районні змагання «Шкіряний м’яч»

Вітаємо команду учнів 7-8 класів Харківської гімназії №55, яка посіла І місце у районних змаганнях «Шкіряний м’яч». Бажаємо успіху у подальших змаганнях.