1 черв. 2016

Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня, в перший день літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. З нагоди свята в гімназії пройшов концерт для вихованців табору "Сонечко".
30 трав. 2016

ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО ТАБОРУ

Сьогодні розпочав роботу шкіл ний табір "Сонечко". Урочистий захід було проведено в актовій залі гімназії.
28 трав. 2016

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2016

Сьогодні пройшов випускний вечір для учнів 11-А класу гімназії. На святі був присутній почесний гість - Івлєв Володимир Вікторович, заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань. Традиційно випускники станцювали шкільний вальс, отримали медалі та атестати, сказали слова подяки батькам та вчителям.
27 трав. 2016

Останній дзвоник

От скінчились уроки, скінчилось навчання, Розставання надходить нам час. І звучать найщиріші і милі вітання Й побажання найкращі для нас. На лінійку зібралась уся наша школа Й пролунає останній дзвінок. І проляжуть дороги аж за виднокола, В серці кожен лишиться урок.
26 трав. 2016

Перемога в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації

ВІТАЄМО переможців обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2016 році
23 трав. 2016

СВЯТО ГІМНАЗІЇ "Обдарованість року"

За підсумками 2015/2016 навчального року учні були нагороджені грамотами в номінаціях "Наукові досягнення", "Творчі досягнення", "Спортивні досягнення". 7 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти", а Федотов Олексій, учень 10-Б класу, визначений претендентом на отримання стипендії Харківської міської ради " Кращий учень закладу".
23 трав. 2016

«Читаючи,зростай»

20 травня учні 5-Б класу в рамках Книжкового фестивалю Kharkiv BookFest відвідали філію районної бібліотеки Київського району та взяли участь у Літературному ескалаторі «Читаючи,зростай».
19 трав. 2016

Всеукраїнське свято "День вишиванки"

19 травня наша гімназія взяла участь у Всеукраїнському святі "День вишиванки".
18 трав. 2016

Вшанування пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні, 18 травня, відзначають День пам’яті жертв депортації кримських татар у 1944 році.
16 трав. 2016

«Парад роботів»

На уроках інформатики проведено заняття з учнями 6-х класів гімназії з питань робототехніки.