ЗНО ЗНО

10 лист. 2017

Районні змагання з шахів «Біла тура»

08 листопада 2017 року відбулись районні змагання з шахів «Біла тура». Вітаємо команду 5-7 класів гімназії № 55, яка посіла 2 місце!
9 лист. 2017

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
7 лист. 2017

Вітаємо призерів Третього Міжнародного фестивалю бального танцю Ukr Dance Cup

04-05 листопада 2017 року проходив Третій Міжнародний фестиваль бального танцю Ukr Dance Cup 2017, в якому брали участь вихованці гуртка гімназії -танцювального клубу «Арабеск». Вітаємо Песчанського Єгора та Білих Адель, які посіли ІІ місце; Боцмана Микиту та Зеленкову Софію, які посіли ІІІ місце. Дякуємо за підготовку призерів керівнику гуртка Багмут Наталі Вікторівні.
6 лист. 2017

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської оімпіади з трудового навчання

4 листопада 2017 року на базі Харкіівської гімназії № 55 пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської оімпіади з трудового навчання. Від гімназії участь взяли учні 9-А класу Пико Поліна, Кубарєв Ілля та Рєпін Олег.
3 лист. 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

З 29 жовтня по 02 листопада 2017 року в Івано-Франківську проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів. Вітаємо команду учнів Київського району, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня! До складу команди входили такі учні гімназії: Мічурін Ігор, учень 9-Б класу, Рябчун Єлизавета, учениця 11-А класу, Каспарова Марія, учениця 11-Б класу. Керівник команди - Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Дякуємо за перемогу!
30 жовт. 2017

МІСЬКА ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

24 жовтня 2017 року відбулося засідання апеляційної комісії ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. На спільному засіданні оргкомітету та членів журі визначено 179 переможців міської олімпіади з математики. Серед них - Кудрявцев Дмитро, учень 9-А класу гімназії, який посів ІІІ місце. Вітаємо!
26 жовт. 2017

ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО МЕДОГЛЯДУ

З 30 жовтня по 31 жовтня 2017 року медичними працівниками комунального закладу «Харківська міська дитяча поліклініка № 23» та СМЧ № 13 буде проведено профілактичні медичні огляди учнів після закінчення осінніх канікул.
23 жовт. 2017

МІСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ВИНАХІДНИКІВ І РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ

21 жовтня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся XI міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, в якому взяла участь команда учнів під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, вчителя фізики гімназії.
20 жовт. 2017

СВЯТО ГІМНАЗИСТІВ

20.10.2017 у нашій гімназії відбулась урочиста лінійка "Посвята в гімназисти", на якій учні п’ятих класів прийняли присягу гімназиста та урочисто долучились до великої шкільної родини.
20 жовт. 2017

СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Восени цього року наша гімназія зустріла своїх маленьких школяриків –наших першокласників. Їхні щирі усмішки, очі з іскринками цікавості дають нам велику надію, що шлях їхній буде сповненим добрих пригод і досягнень. 20.10.2017, за шкільною традицією , було проведено свято «Посвята в першокласники»