ЗНО ЗНО

20 жовт. 2017

СВЯТО ГІМНАЗИСТІВ

20.10.2017 у нашій гімназії відбулась урочиста лінійка "Посвята в гімназисти", на якій учні п’ятих класів прийняли присягу гімназиста та урочисто долучились до великої шкільної родини.
20 жовт. 2017

СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Восени цього року наша гімназія зустріла своїх маленьких школяриків –наших першокласників. Їхні щирі усмішки, очі з іскринками цікавості дають нам велику надію, що шлях їхній буде сповненим добрих пригод і досягнень. 20.10.2017, за шкільною традицією , було проведено свято «Посвята в першокласники»
13 жовт. 2017

День захисника України

В Україні 14 жовтня відзначається День захисника України. Вибір дати пов'язаний з історичною традицією, в цей день також відзначається День українського козацтва та День створення Української повстанської армії (УПА). З нагоди свята в гімназії 13.10.2017 проходять різні заходи.
11 жовт. 2017

ІІ (районний) етап міської військово-спортивної гри "Патріот"

Вітаємо команду гімназії, яка посіла I місце у змаганнях «Перевірка теоретичних знань з предмету «»»»захист Вітчизни» ІІ (районного) етапу міської військово-спортивної гри "Патріот".
6 жовт. 2017

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Запрошуємо до участі!
3 жовт. 2017

Освітній захід «Ніч науки»

30 вересня учні гімназії взяли участь у освітньому заході «Ніч науки».
2 жовт. 2017

УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЗАХОДІ "НІЧ НАУКИ"

30 вересня 2017 року учні 9-11 класів взяли участь в освітньму проекті "Ніч Науки: Енергоефективність"під час якого 6 провідних вищих навчальних закладів міста Харкова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНАДУ, НТУ "ХПІ", УІПА, НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ") продемонстрували усім присутнім свої досягнення та інноваційні відкриття у сфері енергоефективності.
28 вер. 2017

ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
25 вер. 2017

ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

23 вересня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ХІ Міський турнір юних економістів, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. За результатами боїв дипломом ІІІ ступеня та подарунками нагороджена збірна команда учнів Київського району «Перспектива», до складу якої входили учні гімназії Рябчун Єлизавета та Мічурін Ігор. Підготувала команду Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Вітаємо призерів!
21 вер. 2017

РОБОТА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

20 вересня 2017 року лідери шкільних організацій учнівського самоврядування навчальних закладів взяли участь в учнівському форумі «Велика рада старшокласників» за темою «Створюємо майбутнє – відповідально», який відбувся на базі Харківської національної академії міського господарства імені О.М. Бекетова. ХГ № 55 представляла Жога Софія, учениця 10-Б класу.