Класна оцінка

12 черв. 2017

СПОРТИВНА ГРА "Сокіл" ("Джура")

На стадіоні гімназії пройшли кущові змагання дитячо-юнацької спортивної гри «Сокіл» («Джура») серед команд пришкільних таборів ЗНЗ 17, 55, 107, 110, 134. Команда гімназії у складі учнів 3-В класу посіла друге місце. Вітаємо!
9 черв. 2017

Турнір юних економістів

09 червня 2017 року у гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних економістів. У турнірі взяли участь 13 команд загальноосвітніх та позашкільних закладів Київського району.
7 черв. 2017

КОНКУСНЕ ПРИЙМАННЯ

Сьогодні розпочалось конкурсне приймання в гімназію. Учні 5-11 класів 2017/2018 навчального року складатимуть конкурсні випробування з української мови та математики. Бажаємо успіхів!
1 черв. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.
31 трав. 2017

КОНФЕРЕНЦІЯ ГІМНАЗІЇ

16.06.2017 о 16.00 в актовій залі відбудеться конференція гімназії, на якій буде заслухано звіт директора гімназії про діяльність у 2016/2017 навчальному році.
29 трав. 2017

У нашій гімназії відбулося урочисте відкриття пришкільного оздоровчого табору «Сонечко».

Сьогодні свято, і вкраїнські діти Стоять врочисто, вишикувавши ряд. Єдині ми, єдиної родини квіти Зібрались тут, в цей табір для малят.

Останній дзвоник

От скінчились уроки, скінчилось навчання, Розставання надходить нам час. І звучать найщиріші і милі вітання Й побажання найкращі для нас. На лінійку зібралась уся наша школа Й пролунає останній дзвінок. І проляжуть дороги аж за виднокола, В серці кожен лишиться урок.
26 трав. 2017

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес

Останній дзвоник

Зі святом Останнього дзвоника випускників, учнів, батьків та вчителів привітали Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та Харківський міський голова Геннадій Кернес
25 трав. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ

У 2017 році учні гімназії взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результатм.