30 жовт. 2017

МІСЬКА ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

24 жовтня 2017 року відбулося засідання апеляційної комісії ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. На спільному засіданні оргкомітету та членів журі визначено 179 переможців міської олімпіади з математики. Серед них - Кудрявцев Дмитро, учень 9-А класу гімназії, який посів ІІІ місце. Вітаємо!
26 жовт. 2017

ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО МЕДОГЛЯДУ

З 30 жовтня по 31 жовтня 2017 року медичними працівниками комунального закладу «Харківська міська дитяча поліклініка № 23» та СМЧ № 13 буде проведено профілактичні медичні огляди учнів після закінчення осінніх канікул.
23 жовт. 2017

МІСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ВИНАХІДНИКІВ І РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ

21 жовтня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся XI міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, в якому взяла участь команда учнів під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, вчителя фізики гімназії.
20 жовт. 2017

СВЯТО ГІМНАЗИСТІВ

20.10.2017 у нашій гімназії відбулась урочиста лінійка "Посвята в гімназисти", на якій учні п’ятих класів прийняли присягу гімназиста та урочисто долучились до великої шкільної родини.
20 жовт. 2017

СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Восени цього року наша гімназія зустріла своїх маленьких школяриків –наших першокласників. Їхні щирі усмішки, очі з іскринками цікавості дають нам велику надію, що шлях їхній буде сповненим добрих пригод і досягнень. 20.10.2017, за шкільною традицією , було проведено свято «Посвята в першокласники»
13 жовт. 2017

День захисника України

В Україні 14 жовтня відзначається День захисника України. Вибір дати пов'язаний з історичною традицією, в цей день також відзначається День українського козацтва та День створення Української повстанської армії (УПА). З нагоди свята в гімназії 13.10.2017 проходять різні заходи.
11 жовт. 2017

ІІ (районний) етап міської військово-спортивної гри "Патріот"

Вітаємо команду гімназії, яка посіла I місце у змаганнях «Перевірка теоретичних знань з предмету «»»»захист Вітчизни» ІІ (районного) етапу міської військово-спортивної гри "Патріот".
6 жовт. 2017

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Запрошуємо до участі!
3 жовт. 2017

Освітній захід «Ніч науки»

30 вересня учні гімназії взяли участь у освітньому заході «Ніч науки».
2 жовт. 2017

УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЗАХОДІ "НІЧ НАУКИ"

30 вересня 2017 року учні 9-11 класів взяли участь в освітньму проекті "Ніч Науки: Енергоефективність"під час якого 6 провідних вищих навчальних закладів міста Харкова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНАДУ, НТУ "ХПІ", УІПА, НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ") продемонстрували усім присутнім свої досягнення та інноваційні відкриття у сфері енергоефективності.