Класна оцінка

24 трав. 2017

СВЯТО ГІМНАЗІЇ "Обдарованість року"

24 травня 2017 За підсумками 2017/2018 навчального року учні – призери конкурсів, турнірів, олімпіад та спортивних змагань були нагороджені грамотами. 10 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти".
18 трав. 2017

День вишиванки

Традиційно, в третій четвер травня святкується Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу.
15 трав. 2017

Міські змагання шкільних спортивних ліг

12 травня 2017 року у Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М.Кірпи відбулося урочисте закриття змагань шкільних спортивних ліг. Протягом навчального року пройшли змагання з десяти видів спорту: баскетболу, стріт-болу, гандболу, волейболу, шахів, шашок, бадмінтону, регбі-5, черлідингу та легкої атлетики.
13 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

12 травня для учнів було проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху під гаслом "Безпека на дорозі - безпека життя".
11 трав. 2017

Вітаємо призерів чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»!

06 травня 2017 року пройшов чемпіонату Харківської області з карате JKS «Перший крок»
5 трав. 2017

Районний конкурс серед школярів «Прапороносці-2017»

04.05.2017 команда гімназії взяла участь у районному конкурсі серед школярів «Прапороносці-2017», присвяченому 72-й річниці Перемоги.
28 квіт. 2017

Вітаємо призерів!

Команда Харківської гімназії № 55 "Трикутник безпеки" зайняла ІIІ місце в міському етапі Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху.
24 квіт. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

22 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Київського району «Сенщо». Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 55 «Лінукс».
24 квіт. 2017

I-ий Відкритий чемпіонат м. Харкова «Закохайся в туризм»

Вітаємо команду учнів гімназії, яка посіла 1 місце у I- му відбірковому раунді I-го Відкритого чемпіонату м. Харкова «Закохайся в туризм»
19 квіт. 2017

Вітаємо призерів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 квітня 2017 року в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).