Класна оцінка

14 квіт. 2017

Районні змагання «Шкіряний м’яч»

Вітаємо команду учнів 7-8 класів Харківської гімназії №55, які посіли І місце у районних змаганнях «Шкіряний м’яч». Бажаємо Вам успіх у подальших змаганнях.
10 квіт. 2017

Про підсумки ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до Умов проведення ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет та на підставі рішення журі Кубку визнано переможцями ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет:  у командному заліку команду Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.  в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Шептуру Дмитра – учня 7 класу Харківської гімназії № 55 Голуба Ярослава – учня 7 класу Харківської гімназії № 55  в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: Кубарєва Іллю – учня 8 класу Харківської гімназії № 55 Трикоза Едуарда – учня 10 класу Харківської гімназії № 55 Вітаємо переможців!
4 квіт. 2017

Турнір «Економіка, менеджмент, інформаційні технології»

Вітаємо команду учнів 8-А класу (у складі Кудрявцева Дмитра, Волоснікова Миколи, Кубарєва Іллі), які посіли 2 місце в турнірі «Економіка, менеджмент, інформаційні технології» в секції «Інформатика»
31 бер. 2017

До відома абітурієнтів!

Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій., що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.
29 бер. 2017

Вітаємо

Нагородження переможців та призерів міських оглядів-конкурсів, кращих спортсменів, тренерів, працівників спортивних установ і організацій відбулося сьогодні 28 березня, у Харківській міській раді. Під час церемонії нагородження Харківський міський голова Геннадій Кернес подякував усім переможцям і призерам за завзятість, цілеспрямованість і волю до перемоги. «Ви є дуже важливими людьми в житті міста, тому що завдяки вашим успіхам Харків уперше був визнаний найспортивнішим містом в Україні. Це ваша заслуга. Ми дуже добре уявляємо всі труднощі, які ви долаєте, які сили прикладаєте і які внутрішні ресурси задіюєте, щоб піднятися на п'єдестал. Але коли ви туди піднімаєтеся, то ми пишаємося тим, що ви - харків'яни, українці», - зазначив Геннадій Кернес. Міський голова вручив дипломи, кубки кращим професійним спортсменам і тренерам року, кращим ДЮСШ та вчителям фізкультури, клубам за місцем проживання, переможцям і призерам Спартакіади працівників департаментів, райадміністрацій та депутатів Харківської міськради, шкільних оглядів-конкурсів тощо. Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут. «Вам відоме моє ставлення до спорту. Волею долі я став прикутий до візка, але ви знаєте, що я - любитель спорту і здорового способу життя. Тому прошу вас: давайте в такому ж темпі і далі продовжувати працювати, а час покаже, яких результатів ми досягнемо», - сказав після нагородження учасників прийому Геннадій Кернес.
27 бер. 2017

ДПА -2017

Листом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році» затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році та зміст атестаційних завдань.
23 бер. 2017

Фінальна гра чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2016-2017рр.

Вітаємо команду КВК «Бабушкин компот», фіналістів Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2016-2017рр.
22 бер. 2017

Нагородження переможця

21 березня 2017 року відбулась церемонія нагородження переможців районного туру міського конкурсу "Учень року".
21 бер. 2017

Районний огляд-конкурс Дружин юних пожежних.

Вітаємо агітбригаду 8-В класу «Світло в тобі», яка посіла ІІІ місце у районному огляді-конкурсі Дружин юних пожежних серед шкіл Київського району.
16 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Команда Харківської гімназії № 55 у складі учнів 8 та 10 класів (Трикоз Едуард, Кудрявцев Дмитро, Волосніков Микола, Кубарєв Ілля, Ковальов Сергій) посіли 1 місце в брейн-рингу з інформатики, організований кафедрою інформатики фізико-математичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковорди