Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

11 лист. 2016

Посвята в першокласники

10.11.2016, за шкільною традицією , було проведено свято «Посвята в першокласники»
11 лист. 2016

Посвята в гімназисти

10.11.2016 у нашій гімназії відбулась урочиста лінійка "Посвята в гімназисти", на якій п’ятикласники прийняли присягу гімназиста та урочисто долучились до великої шкільної родини.
9 лист. 2016

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

6-8 листопада 2016 в гімназії було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності „Бобер-2016”.
9 лист. 2016

День української писемності та мови

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
7 лист. 2016

РЕЙТИНГ ЗНЗ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ

З метою інформування громадськості на сайті Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради в розділі Моніторинг якості освіти розміщено рейтинг підпорядкованих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.
2 лист. 2016

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ"

01 листопада 2016 року пройшов ІІІ тур районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», у якому взяла участь Гребенькова Лілія Олексіївна, учитель початкових класів гімназії.
27 жовт. 2016

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

Команда Київського району, до складу якої входять учні 11-Б класу гімназіїї Зеленков Антон, Сліпченко Софія та Кошарна Валерія, під керівництвом Коваленко Олександри Василівни, вчителя економіки, посіла ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних економістів. Вітаємо!
20 жовт. 2016

Команда КВК «Бабушкин компот»

Вітаємо збірну команду КВК «Бабушкин компот» у складі учнів 10-Б та 11-А класу, яка посіла ІІ місце у районному конкурсі, а також стала учасником міського конкурсу шкільної ліги команд КВК.
13 жовт. 2016

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В гімназії пройшли святкові заходи до Дня захисника України.
11 жовт. 2016

АКЦІЯ «Діти Київського району- військовослужбовцям»

В рамках благодійної акції «Діти Київського району - військовослужбовцям» до Дня захисника України учні гімназії власноруч виготовили вітальні листівки та обереги для військовослужбовців.