5 жовт. 2023

Структуру предметних тестів НМТ у 2024 році не змінять

Мультитест 2024 року не міститиме завдань відкритого типу з наданням розгорнутої відповіді
4 жовт. 2023

Педагоги ліцею стали переможцями районного конкурсу на кращий дистанційний курс

У січні-вересні 2023 року було проведено районний етап конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів закладів загальної середньої освіти Київського району у таких номінаціях: «Біологія», «Початкова освіта», «Фізична культура». Педагоги ліцею взяли участь у номінаціях «Біологія» та «Початкова освіта» та отримали перемогу.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за посиланням.
3 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; - пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінній небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки. За матеріалами сайту НУШ. Переглянути ролики можна за посиланням.
2 жовт. 2023

Участь учнів ліцею в благодійних акціях до Дня захисників і захисниць України

З 18 по 28 вересня у закладі освіти з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України відбулася благодійна акція «Діти Київського району - військовослужбовцям». Було зібрано та передано подарункові набори (солодощі, каву, чай, засоби особистої гігієни тощо) до військових частин ( 3-тя окрема штурмова бригада, в/ч Т0330 ДССТ, в/ч А0536), польового шпиталю тощо. Також передано обереги і дитячі малюнки з привітаннями та побажаннями миру і віри в нашу Перемогу. Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам ліцею за підтримку та участь в акції. Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

29 вер. 2023

Участь у вікторині "На захисті України"

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради до Дня захисників і захисниць України підготувала вікторину "На захисті України". 29 вересня 2023 року учні закладу освіти взяли участь у вікторині.
29 вер. 2023

З Днем працівників освіти!

Шановні освітяни, щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівника освіти! Дякуємо за невтомну працю, важливі настанови, життєві уроки й терпіння! Хай ваша мудрість та велике серце завжди будуть відрадою для учнів. З нагоди свята учні ліцею підготували святковий концерт та побажали миру, здоров'я та натхнення усім педагогам! https://youtu.be/XscSZg0fUXw?si=GDAB8pGTWRQV6sJy
29 вер. 2023

З Днем захисників і захисниць України!

Вітаємо з чудовим святом – Днем захисників і захисниць України! Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок. До Дня захисників і захисниць України учні ліцею активно брали участь в акції "Героям сучасності", робили поробки та писали листи подяки. Були організовані святкові зустрічі із захисниками, передано обереги та вітальні листівки воїнам. Класними керівниками проведено виховні години, уроки-мужності «Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини», під час яких учнів було познайомлено з історією свята та хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну. Також учні підготували святкове відеопривітання. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни. Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і Перемоги! Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці, за можливість жити й працювати під мирним небом!
28 вер. 2023

Практичні психологи та соціальні педагоги шкіл району взяли участь у вебінарі на тему «Підтримка дітей і дорослих у стресових станах: антистресовий гід»

28 вересня 2023 року за ініціативи швейцарсько-українського проєкту DECIDE в межах проєкту «Стаємо сильнішими разом!», що покликаний допомогти дітям, які постраждали від війни, відбувся вебінар на тему «Підтримка дітей і дорослих у стресових станах: антистресовий гід», який провела Олена Солнцева, експертка проєкту DECIDE. У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Київського району, які обговорювали, як війна впливає на психіку людини, як психологічний феномен стресу вливає на психічну організацію дитини та дорослої людини, шукали шляхи збереження внутрішної стабільності та підвищення рівня стійкості до переживання наслідків стресу