13 вер. 2023

Онлайн-зустріч учнів 10-11 класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

Розпочався перший семестр 2023/2024 навчального року. Поновлено проведення онлайн-зустрічей учнів закладу освіти з офіцерами патрульної поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Сьогодні інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області, капітан поліції Буренко Ольга Василівна та лейтенант поліції Ченський Дмитро Геннадійович провели профілактичні заняття з учнями 10-11 класів закладу освіти. Під час бесіди були обговорені правила дорожнього руху: з якого віку настає адміністративна відповідальність, правила пішоходів, з якого віку можна виїжджати на проїзну частину, як обходити транспорт, правила поведінки на дорозі в темну пору доби (ліхтарики, світловідбиваючі стрічки, наклейки тощо). Також учні обговорили питання повітряної тривоги (укриття, правила "двох стін" тощо), мінної безпеки (на скільки метрів треба відійти від предмета, телефони 101,102 екстренних служб, небезпечні лісосмуги та водоймища тощо). Дітям нагадали про профілактику правопорушень (адміністративне та кримінальне правопорушення, паління та вживання алкогольних напоїв). Заняття проходили в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.
12 вер. 2023

Засідання районного методичного об'єднання класних керівників

12 вересня відбулось засідання районного методичного об'єднання класних керівників в режимі онлайн. Під час засідання було проаналізовано низку актуальних питань щодо організації процесу виховання у воєнний час; систематизовано інформацію щодо виявлення та подолання освітніх втрат; структуровано документи, якими керуватимуться заклади освіти у виховній роботі протягом навчального року. Визначено пріоритетні напрями роботи в 2023/2024 н.р. Керівники обмінялися досвідом, надали поради колегам, розглянули актуальні питання у вихованні молодого покоління. Засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері!
11 вер. 2023

Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2023/2024 н.р.

Міністерство освіти і науки надало для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2023/2024 навчальному році, підготовлених спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Особливості викладання навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році наведені у додатках 1 – 13 до інструктивно-методичних рекомендацій. Завантажити лист та додатки можна за посиланням.
8 вер. 2023

День фізичної культури і спорту України

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді. У закладі освіти з 04.09.2023 по 08.09.2023 року пройшли уроки фізичної культури, які були присвячені Дню фізичної культури і спорту. Протягом тижня вчителі фізичної культури проводили різноманітні заходи для учнів 5-11 класів (вікторини, олімпійські уроки тощо).
7 вер. 2023

Участь у засіданні районного методичного об'єднання вчителів біології та екології.

07 вересня 2023 року відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів біології та екології, в якому взяла участь Круковська Світлана Григорівна, учитель біології закладу освіти. Під час засідання було обговорено важливі питання щодо виявлення та подолання освітніх втрат, підвищення якості уроку та ефективності роботи з обдарованими учнями, визначено пріоритетні завдання на 2023/2024 н.р. Окрему увагу було приділено організації роботи щодо реалізації Концепції "Нова українська школа" в 5-6-х класах. Керівник методичного об'єднання запросила колег до обміну досвідом із впровадження сучасних технологій дистанційного навчання, організації дослідницької роботи учнів. Зустріч пройшла в діловому конструктивному руслі.
7 вер. 2023

Участь у засіданні районного методичного об’єднання учителів хімії

07 вересня 2023 року відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії. Учитель хімії Полозенцева Віта Миколаївна взяла учать у заході, на якому були обговорені з колегами актуальні питання навчання хімії в 2023/2024 навчальному році. Під час засідання були зазначені особливості навчання хімії в умовах впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти, а також було звернуто увагу слухачів на питання «Освітні втрати та розриви, шляхи їх подолання».
6 вер. 2023

Нові підручники за програмою НУШ для учнів 5-х та 6-х класів

06 вересня 2023 року заклад освіти отримав від ТОВ "Видавництво "Ранок" нові підручники для учнів 5-х та 6-х класів з різних навчальних предметів.
5 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за посиланням.
4 вер. 2023

Рекомендації щодо організації освітнього процесу

Сьогодні всі ми перебуваємо в стані стресу, і це, звичайно, суттєво впливає на наш фізичний і моральний стан. У такі моменти важливо подбати про себе та свої потреби. З думкою про всіх учаників освітнього процесу Міністерство освіти і науки України розробило поради щодо організації роботи в новому навчальному році.
1 вер. 2023

Свято Першого дзвоника

Сьогодні в закладі освіти пройшло свято Першого дзвоника. Учні 11-х класів та першоклвсники привітали усіх з Днем знань. Учні 2-10 класів підготували святковий концерт. Щасливого навчального року!