Класна оцінка

10 жовт. 2018

2 етап Військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників

09.10.2018 року пройшов другий етап (районний) Військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників. Вітаємо команду Харківської гімназії № 55, яка за підсумками змагань посіла ІІ місце
5 жовт. 2018

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. Завдання цього дня - привернути увагу людства до проблем мешканців Землі.
2 жовт. 2018

Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
28 вер. 2018

ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
27 вер. 2018

«Щедрість рідної землі»

З 17 по 25 вересня у нашій гімназії працювала виставка учнівських поробок з природного матеріалу «Щедрість рідної землі». Діти продемонстрували свою фантазію та креативність, а учнів-переможців у номінаціях було нагороджено дипломами.
24 вер. 2018

Бесіди про правила дорожнього руху

24.09.2018 учні 5-го класу зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова, які під час бесіди розповіли про правила дорожнього руху та правильне поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.
19 вер. 2018

1 класи гімназії отримали комплекти "Комп'ютеризоване робоче місце учителя початкової школи" Комплект створено за стандартами Нової української школи. Кожне робоче місце учителя 1 класів обладнано сучасним ноутбуком, кольоровим багатофункціональним пристроєм, ламинатором, витратними матеріалами.
17 вер. 2018

ПРОГРАМИ ЗНО -2019

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року (вони розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Предмети ЗНО»). На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник закладу освіти в межах визначених тематичних розділів з предмета.
10 вер. 2018

Сайт з електронними версіями підручників

Посилання на сайт https://lib.imzo.gov.ua/handle/123456789/683, на якому розміщено нові версії електронних підручників Нагадуємо, що учнів 7-10 класів можуть користуватися електронними версіями підручників також на сайті https://www.pidruchnyk.ua/
10 вер. 2018

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

У другу неділю вересня в Україні відмічають, напевно, найздоровіше та найактивніше свято – День фізичної культури та спорту. Не стала виключенням і наша гімназія. Діти залюбки взяли участь у спортивних естафетах та змаганнях.