28 вер. 2017

ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
25 вер. 2017

ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

23 вересня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ХІ Міський турнір юних економістів, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. За результатами боїв дипломом ІІІ ступеня та подарунками нагороджена збірна команда учнів Київського району «Перспектива», до складу якої входили учні гімназії Рябчун Єлизавета та Мічурін Ігор. Підготувала команду Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Вітаємо призерів!
21 вер. 2017

РОБОТА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

20 вересня 2017 року лідери шкільних організацій учнівського самоврядування навчальних закладів взяли участь в учнівському форумі «Велика рада старшокласників» за темою «Створюємо майбутнє – відповідально», який відбувся на базі Харківської національної академії міського господарства імені О.М. Бекетова. ХГ № 55 представляла Жога Софія, учениця 10-Б класу.
19 вер. 2017

19 вересня учні гімназії зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова, які під час бесіди з учнями розповіли про правила дорожнього руху та правильне поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.
18 вер. 2017

Виставка «Щедрість рідної землі»

З 18 вересня у нашій гімназії стартувала виставка учнівських поробок з природного матеріалу «Щедрість рідної землі».
11 вер. 2017

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

В гімназії було проведено заходи до Дня фізичної культури і спорту в Україні: показові виступи учасників секції тхеквондо (учні 3-х класів), виступи команди чирлідерів гімназії №55 (учні 11-х класів), естафети та змагання учнів з міні-футболу тощо.
7 вер. 2017

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

Пропонуємо до уваги КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань в 2017/2018 навчальному році.
1 вер. 2017

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сьогодні з нагоди початку нового навчального року та Дня знань у гімназії пройшла урочиста лінійка за участю учнів 1-11 класів, батьків та педагогів. На святі був присутній почесний гість - Половинко Сергій Анатолійович, депутат Харківської міської ради. Учням було зачитано привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Успіхів, високих досягнень, миру, добра, здоров'я усім у новому навчальному році!
30 серп. 2017

Перший урок 2017/2018 навчального року

У рамках реалізації Концепції Нової української школи, в умовах децентралізації середньої освіти у 2017/2018 навчальному році конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначають самостійно. Головна мета Першого уроку – формування в учнів нового європейського світогляду, національної свідомості, поваги до рідної мови, шляхом окреслення ролі України у світі.
23 серп. 2017

Заходи до Дня міста, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Працівники та учні гімназії взяли участь в урочистих і святкових заходах, присвячених 74-й річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста, Дню Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України, які проводиться у Харкові 22-24 серпня.