Класна оцінка

15 черв. 2018

15 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку.

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі. І ось настав час прощатись. 15 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку.
14 черв. 2018

Наукове шоу «Юний хімік»

14.06 у таборі відбулося наукове шоу «Юний хімік», під час якого діти дізналися про різноманітні властивості сухого льоду.
13 черв. 2018

13.06. учні табору відпочинку відвідали Музей народознавства

13.06. учні табору відпочинку відвідали Музей народознавства, який створений у гімназії з метою ознайомлення учнів з народною культурою і побутом українського народу. Екскурсоводами виступили учні 7-А класу під керівництвом учителя української мови та літератури Шевченко Ю.О.
12 черв. 2018

12.06. у вихованців пришкільного табору «Сонечко» відбувся казковий квест «У пошуках скарбів». Діти мали змогу проявити всі свої збідності у танцях, перевтіленні у казкових героїв, спритності та кмітливості. А в нагороду за це всі отимали солодкі подарунки.
11 черв. 2018

ВІДВІДУВАННЯ ПЛАНЕТАРІЮ

Вихованці табору відвідали Харківський планетарій, який є одним із найцікавіших місць для відпочинку. Адже саме в планетарії можна доторкнутися до зірок та побачити Всесвіт у великому масштабі!
8 черв. 2018

08.06 у таборі відпочинку відбувся майстер-клас із розпису гіпсових фігурок.

08.06 у таборі відпочинку відбувся майстер-клас із розпису гіпсових фігурок. Заняття із ропису завжди приносять діткам відчуття справжнього художника!
7 черв. 2018

07.06.2018 у пришкільному таборі «Сонечко » пройшла виставка-конкурс поробок з природного матеріалу.

Сьогодні у пришкільному таборі «Сонечко » пройшла виставка-конкурс поробок з природного матеріалу. Більше тридцяти робіт було створено учнями гімназії. Всі переможці були нагороджені дипломами та солодкими призами. Бажаємо всім творчої наснаги та перемог!
6 черв. 2018

06.06. 2018 учні табору відвідали дитячу залізницю "Мала Південна", яка вже багато років поспіль є улюбленим місцем відпочинку харків'ян.

5 черв. 2018

05.06.2018 учні гімназії відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова, який є одним із найбільших музеїв України з давньою історією.

4 черв. 2018

04.06.2018 учні нашої гімназії відвідали Харківський ботанічний сад

04.06.2018 учні нашої гімназії відвідали Харківський ботанічний сад. Ботанічний сад - це справжній пам'ятник природи в центрі Харкова , який який вважається одним із найбільших у країні.