Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

12 січ. 2018

Спортивні канікули

Під час зимових канікул учні гімназії мали змогу продемонструвати свою спритність у спортивних змаганнях, які відбувалися у спортивній залі гімназії. Так, учні початкової школи взяли участь у змаганнях «Веселі старти».
12 січ. 2018

Важливо!

Інформація про запровадження єдиного електронного квитка «Eticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду учнів закладів загальної середньої освіти у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові з 01 січня 2018 року розташована на сторінці «Інформація для батьків»
9 січ. 2018

ПРОБНЕ ЗНО-2018

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» з 09 січня до 31 січня 2018 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2018 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. (zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).
4 січ. 2018

Цікаві екскурсії

Сьогодні учні гімназії відвідали регіональну телемовну компанію "Тоніс-Центр" (7 канал). Під час цікавої екскурсії учні зрозуміли як працює телебачення, які функції та обов'язки мають ведучі, оператори, журналісти.
29 груд. 2017

ВІДВІДУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ВИСТАВИ

28 грудня 2017 року у приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка відбулася новорічна вистава-мюзикл "Принцеса підводного світу" для учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, яку відвідали 60 учнів 3-4 класів гімназії. Захід пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
28 груд. 2017

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ УЧНЯМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Сьогодні в гімназії пройшли новорічні святкові заходи, під час яких учні початкової школи отримали солодкі подарунки віід Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Учні 11-А класу показали для дітей новорічну казку, провели інтерактивні ігри. Було весело і святково.
27 груд. 2017

Новорічна вистава

27 грудня 2017 року учні - діти пільгового контингенту відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка, де переглянули виставу «Принцеса підводного світу» та отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса
27 груд. 2017

Вітаємо Лукаш Л.В., переможця районного конкурсу «Учитель року-2018»

26 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулася церемонія нагородження вчителів - учасників районного конкурсу «Учитель року-2018». 13 переможців і призерів конкурсу отримали грамоти Управління освіти Київського району Харківської міської ради та подарунки від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. Учасникам конкурсу були вручені дипломи та квіти. Для вчителів та гостей заходу підготовлені танцювальні та музичні номери у виконанні учнів шкіл району.
21 груд. 2017

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16 грудня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо Савельєву Карину, ученицю 3-А класу, яка посіла ІІ місце. Дякуємо за підготовку призера вчителю початкових класів Гребеньковій Лілії Олексіївні.
18 груд. 2017

Конкурс "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018"

15 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися конкурсні уроки ІІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика». На відкритих уроках учителі знайомили школярів із явищем інерції, видами рівноваги та шкалою електромагнітних хвиль, проводили цікаві експерименти та вчили використовувати отримані знання у житті.