31 груд. 2021

Вітаємо переможців обласного етапу XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

У грудні 2021 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, який був проведений в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. У конкурсі взяли участь 94 учні 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти ТГ Харківської області та районів м. Харкова, які посіли перше місце в ІІ етапі. Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсу визначено 27 переможців ІІІ (обласного) етапу XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Серед переможців Гончарова Євгенія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 (ІІІ місце). Вітаємо та бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика! Щиро вітаємо учителя української мови, яка підготувала ученицю, Надуєву Наталю Леонідівну і бажаємо нових успіхів!
30 груд. 2021

Вітаємо призера обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було проведено в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. Вітаємо Песчанського Єгора, учня 5 класу, який посів почесне ІІІ місце та його наставника, учителя української мови та літератури Надточій Ірину Володимирівну.
29 груд. 2021

Веселі канікули!!!

Учні 1-4 класів відвідали Харківський державний академічний театр ляльок імені В.А. Афанасьєва. Діти переглянули спектакль "Вышел ежик из тумана", а також відвідали музей ляльок.
29 груд. 2021

Новорічний калейдоскоп

Напередодні свята Нового року учнями гімназії було організовано калейдоскоп новорічних привітань. Діти підготували виставку поробок "Зимовий вернісаж", випуск газет до свята, відеопривітання тощо. У бібліотеці пройшла книжкова вистака "Магія зимових свят".
28 груд. 2021

Участь у конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування

23 грудня 2021 року лідери учнівського самоврядування взяли участь у конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування. Під час конференції обговорювались питання щодо реалізації Стратегії організації на 2018-2022 роки та проєктну діяльність школярів у межах реалізації Стратегії розвитку м. Харкова до 2030 року; про діяльність міського клубу юних миротворців, волонтерського об’єднання ХМОУС та реалізацію проєктів у межах співпраці з Харківською міською організацією ветеранів України; про міжнародне партнерство та діяльність Асоціації шкільних Євроклубів; про роботу шкіл розвитку лідерів на базі закладів вищої освіти, розвиток шкільних ЗМІ. Учасників конференції ознайомили з результатами проведеного дослідження стану розвитку учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти Харкова у 2021 році та активність шкільних організацій у складі ХМОУС. Листи-подяки громадських організацій миротворців за співпрацю, вагомий внесок у розвиток руху юних миротворців вручені куратору учнівського самоврядування Сиромятніковій Людмилі Миколаївні, методисту центру освітніх технологій Управління освіти, педагогу-організатору Бондаренко Софії Ігорівні та Махно Алесі, учениці 11 класу Харківської гімназії № 55. Вітаємо!!!
24 груд. 2021

Профорієнтаційна співпраця з Харківським Національним фармацевтичним університетом

На кафедрі фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету учні 9-10 класів прослухали лекцію про флюорисценцію та барвники в десертних напоях, взаємодію з лікарськими засобами. Змогли самостійно провести досліди. На кафедрі заводської технології ліків почули розповідь про виробництво препаратів від субстанції до лікарської форми. Змогли самостійно отримати гелеву основу та шипучі таблетки.
24 груд. 2021

Новорічна вистава "Час бажань у Дивосвіті" для учнів пільгових категорій

Новорічна вистава "Час бажань у Дивосвіті" для учнів пільгових категорій. Діти захоплено спостерігали за чарівними пригодами казкових героїв, раділи їх успішним пошукам країни, де втілюються заповітні мрії. Після вистави діти отримали солодкі подарунки.
23 груд. 2021

Профілактичні бесіди зі шкільним офіцером поліції

Були проведені профілактичні бесіди серед учнів 5-6 класів зі шкільним офіцером поліції Ченським Дмитром Геннадійовичем про безпеку під час новорічних свят та зимових канікул, дорожній рух, правила поведінки на льоду та водоймах, дотримання правил поведінки з вибухонебезпечними предметами тощо.
22 груд. 2021

Новорічна вистава

22.12.2021 учні закладу відвідали Харківський міський палац дитячої та юнацької творчості, де відбулась новорічна вистава "Зимова пісня" для дітей пільгових категорій ЗЗСО Київського району.
21 груд. 2021

Зустріч-інтерв'ю зі словацькими учнями з міста Братислави

20 грудня відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування зі словацькими учнями з міста Братислави - Семеном Діхтяренком та Якубом Урбаном (учні словацького коледжу при заводі Volkswagen). Діти приїхали на батьківщину Семена і погодилися завітати до нашої школи і розповісти про своє навчання, шкільне життя та власні історії. Під час зустрічі діти ставили різноманітні питання своїм ровесникам, обмінювалися порадами, досвідом тощо. Було піднято багато цікавих питань, обговорювалися загальні проблеми . Зустріч пройшла в теплій, гостинній та дружній атмосфері.