Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

16 квіт. 2018

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квітня 2018 року учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» на базі фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна. За результатами конкурсу переможцями заочного туру стали Мічурін Ігор та Сажен Владислав, учні 9-Б класу. Мічурін Ігор посів І місце в очному турі, він стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 27 квітня 2018 року в місті Києві. Бажаємо подальших успіхів!
13 квіт. 2018

Районний дебатний турнір «Думка молоді»

12 квітня 2018 року команда учнів гімназії у складі Ісмайлова Тимура , учня 10-А класу, та Пустовалової Олесі та Трикоза Едуарда, учнів 11-Б класу, посіли ІІ місце у районному дебатному турнірі «Думка молоді». Вітаємо з перемогою знавців англійської мови та Зеленкову Ірину Олександрівну, яка підготувала команду!
11 квіт. 2018

11 квітня 2018 року - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті» 11 квітня в гімназії пройшли виховні заходи, круглі столи «Історична пам’ять і сучасний світ» приурочені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.
6 квіт. 2018

ВІТАЄМО команду Харківської гімназії № 55

ВІТАЄМО команду Харківської гімназії № 55, яка у складі Кунченко Аріни 6-Б Педька Сергія 6-В Ахмедова Ельдара 7-А Івченка Артура 7-А Глущенко Анни 7-Б посіла І місце у турнірі з основ інформатики для учнів 5-7-х класів, та вчителя інформатики Трикоз Оксану Едуардівну, яка підготувала переможців!
4 квіт. 2018

Вітаємо переможців ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів!

За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, переможцями в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Глущенко Анна, учениця Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Найкращий результат серед дівчат»; - Івченко Артур, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Вітаємо переможців!
2 квіт. 2018

Проведення першого уроку, присвяченого правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

На підставі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 29 березня 2018 року, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444, з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій сьогодні, 02.04.2018, курсанти Національного університету цивільного захисту України провели бесіду з учнями на тему: «Пожежна безпека. Порядок евакуації при пожежі», класні керівники нагадали учням про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.
30 бер. 2018

Про проведення 02 квітня 2018 року першого уроку, присвяченого правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

02 квітня 2018 року перший урок буде присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях.
30 бер. 2018

Турнір «Економіка, менеджмент та інформаційні технології»

29 березня 2018 року учні гімназії взяли участь в турнірі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” «Економіка, менеджмент та інформаційні технології» та посіли І місце у секції «Інформаційні технології» Переможці були нагороджені сертифікатами та цінними призами.
28 бер. 2018

Весняні канікули

Під час весняних канікул учні нашої гімназії побували у Львові та Одесі. Ці міста не залишили байдужими навіть самих примхливих. Одеса вразила своєю колоритністю, а Львів – домашньою гостинністю.
22 бер. 2018

21 березня 2018 року відбувся районий етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» («Найкращий читач України»)