Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

21 груд. 2017

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16 грудня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо Савельєву Карину, ученицю 3-А класу, яка посіла ІІ місце. Дякуємо за підготовку призера вчителю початкових класів Гребеньковій Лілії Олексіївні.
18 груд. 2017

Конкурс "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018"

15 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися конкурсні уроки ІІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика». На відкритих уроках учителі знайомили школярів із явищем інерції, видами рівноваги та шкалою електромагнітних хвиль, проводили цікаві експерименти та вчили використовувати отримані знання у житті.
14 груд. 2017

ПЕРЕМОГИ В РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ

Вітаємо переможців ІІ ( районного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, фізики, англійської мови та вчителів, які їх підготували!
13 груд. 2017

«Школа лідера»

Представники лідерів учнівського самоврядування гімназії, в рамках проведення «Школи лідера», відвідали Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де взяли участь у психологічних тренінгах.
11 груд. 2017

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В гімназії з 04 грудня по 08 грудня 2017 року проведено Тиждень права. План виконаних заходів додається.
8 груд. 2017

Спортивні змагання

07.12.2017 р. у гімназії відбулися спортивні змагання серед учнів 9-х класів, присвячені Дню Збройних Сил України. Ми вітаємо команду учнів 9-Б класу, яка посіла І місце у змаганнях.
6 груд. 2017

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З нагоди 26 річниці Збройних сил України в гімназії проведено спортивні змагання, виховні години та інші заходи за участю ветеранів та військовослужбовців.
1 груд. 2017

Районні змагання з інформаційної безпеки

01 грудня 2017 року, у межах відзначення 26-ї річниці створення Збройних Сил України, на базі Харківської гімназії № 55 відбулись районні змагання з інформаційної безпеки . Вітаємо команду гімназії № 55, яка посіла 3 місце!
27 лист. 2017

Вітаємо команду гімназії, яка посіла II місце у грі-квесті «Квест ХАІ: Код доступу» у складі: 1. Домашина Екатерина 10-Б клас 2. Михальская Марьяна 10-Б клас 3. Косов Михаил 10-Б клас 4. Тимошенко Олег 10-Б клас 5. Шевченко Маргарита 10-Б клас Бажаємо подальших успіхів!
24 лист. 2017

Голодомор 1932-1933 років - це трагедія, яка стосується кожного з нас

До Дня пам'яті жертв Голодомору в гімназії було оформлено в бібліотеці тематичну виставку літератури «Пам'яті жертв Голодомору», проведено уроки та виховні години вшанування пам'яті жертв Голодомору із запаленням свічок пам’яті.