28 квіт. 2017

Вітаємо призерів!

Команда Харківської гімназії № 55 "Трикутник безпеки" зайняла ІIІ місце в міському етапі Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху.
24 квіт. 2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

22 квітня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Київського району «Сенщо». Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 55 «Лінукс».
24 квіт. 2017

I-ий Відкритий чемпіонат м. Харкова «Закохайся в туризм»

Вітаємо команду учнів гімназії, яка посіла 1 місце у I- му відбірковому раунді I-го Відкритого чемпіонату м. Харкова «Закохайся в туризм»
19 квіт. 2017

Вітаємо призерів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 квітня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому команда ХГ № 55 посіла ІІ місце.
14 квіт. 2017

Районні змагання «Шкіряний м’яч»

Вітаємо команду учнів 7-8 класів Харківської гімназії №55, яка посіла І місце у районних змаганнях «Шкіряний м’яч». Бажаємо успіху у подальших змаганнях.
10 квіт. 2017

Про підсумки ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до Умов проведення ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет та на підставі рішення журі Кубку переможцями ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет визнано: - у командному заліку: команду Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. - в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Шептуру Дмитра – учня 7 класу Харківської гімназії № 55, Голуба Ярослава – учня 7 класу Харківської гімназії № 55, - в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: Кубарєва Іллю – учня 8 класу Харківської гімназії № 55, Трикоза Едуарда – учня 10 класу Харківської гімназії № 55. Вітаємо переможців!
4 квіт. 2017

Турнір «Економіка, менеджмент, інформаційні технології»

Вітаємо команду учнів 8-А класу (у складі Кудрявцева Дмитра, Волоснікова Миколи, Кубарєва Іллі), які посіли 2 місце в турнірі «Економіка, менеджмент, інформаційні технології» в секції «Інформатика»
31 бер. 2017

До відома абітурієнтів!

Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій., що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.
29 бер. 2017

Вітаємо!

Нагородження переможців та призерів міських оглядів-конкурсів, кращих спортсменів, тренерів, працівників спортивних установ і організацій відбулося 28 березня у Харківській міській раді. Вітаємо Лукаш Людмилу Вікторівну, вчителя фізкультури ХГ № 55, з нагородою!
27 бер. 2017

ДПА -2017

Листом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році» затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році та зміст атестаційних завдань.