1 груд. 2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж понад 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу. У закладі пройшли години спілкування до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Медична сестра закладу провела профілактичні бесіди щодо поширеності ВІЛ-інфекції, способи предачі, способи захисту. У бібліотеці організовано виставку "Здоровий спосіб життя: Модно! Престижно! Корисно!"
30 лист. 2021

Участь у конкурсі UKDF

28.11.2021 року відбувся конкурс UKDF, в якому брали участь учениці 9-А класу гімназії: Попова Марія, Сірик Аріана, Денисенко Поліна, Михайлюк Діана. У номінації учень+тренер Попова Марія посіла 2-ге місце, а в командному виступі Попова Марія, Сірик Аріана, Денисенко Поліна, Михайлюк Діана в складі команди No Comments crew посіли 1-е місце! Вітаємо!!!
29 лист. 2021

День пам'яті жертв Голодомору

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій у закладі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У класах пройшла година пам’яті і скорботи "Голодомор – біль душі і пам’ять серця", виховні години "Згадуємо, пам'ятаємо, не забуваємо!" тощо. Учні взяли участь в акції "Запали свічку пам'яті". Було організовано та проведено перегляд документальних фільмів про Голодомор та репресії, перегляд презентацій тощо. Учні 1-4 класів провели виставку малюнків «Україна пам’ятає». Для учнів 5-8 класів були проведені інформаційні хвилинки «День пам’яті жертв Голодоморів». Учнівським самоврядуванням, на чолі з координатором Бондаренко С.І., були проведені заходи, щодо вшанування жертв голодомору: школярі працювали над створенням газети «Голодомор» та оформленням інформаційної стіни «Незабудки пам’яті». Бібліотекар нашої школи Горбатенко Н.Л. підготувала книжково-ілюстративну тематичну виставку історичної, художньої та документальної літератури “Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України”.
26 лист. 2021

Участь у Всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям"

Учні, батьки та педагоги закладу освіти взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Наша гімназія отримала грамоту за участь в акції та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком. Об'єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей! Заради майбутнього України!
25 лист. 2021

"Освіта Харківщини-2021"

Учні гімназії відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку для вступників "Освіта Харківщини-2021", яка проходила в Палаці Студентів НЮУ. Заклади освіти Харківщини та інших регіонів України презентували свої досягнення, щоб допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представляли здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій. Відвідувачі виставки мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.
24 лист. 2021

Вебінари з підготовки гідів виставки «(Не) Дитячі історії»

Учні гімназії 10-А класу (Єрмолаєва Кіра та Євсєєва Олекандра) та 11-Б класу (Скрипка Петро, Кукліч Микита, Туренко Іван) беруть участь у серії вебінарів з підготовки гідів виставки «(Не) Дитячі історії», які проводить Український центр вивчення історії Голокосту в партнерстві з освітньою платформою Stories that Move 22.11.21, 24.11.21, 26.11.21 року
23 лист. 2021

Вітаємо з 2 місцем у міському конкурсі "Присвята рідному місту"

Вітаємо Марію Печенізьку-Ткачову з 2 місцем у міському конкурсі "Присвята рідному місту" в номінації "Стежками Григорія Сковороди" (відеороботи)
22 лист. 2021

День Гідності та Свободи

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу в закладі було проведено такі тематичні заходи: години спілкування «Герої завжди поміж нас», тематичні уроки «Ми – нація, що пам'ятає», виховні години та перегляд відеофільму «Небесна Сотня – Герої не вмирають!», виставка в шкільній бібліотеці інформаційно-просвітницької літератури «Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні».
19 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху. Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

З 15.11.2021 по 21.11.2021 у закладі освіти проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня були проведені години спілкування, виховні години щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму із залученням шкільного офіцера поліції Буренко Ольги Василівни. Проведені конкурси на кращого знавця правил дорожнього руху, проведена роз'яснювальна робота щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху, перегляд мультфільмів з теми безпеки дорожнього руху тощо. 19 листопада пройшов Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому" в рамках національного проєкту "Безпечна країна".
18 лист. 2021

Участь у вебінарі "Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки у дітей різного віку"

Педагогічні працівники гімназії взяли участь у вебінарі за темою "Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки у дітей різного віку".