15 лист. 2021

Участь в освітньому проєкті Tax School Kharkiv

До онлайн заходу підключилися учні та вчителі гімназій, ліцеїв та шкіл міста Харкова. Харківську гімназію № 55 представили Єрмолаєва Кіра та Євсеєва Олександра, Лідери шкільного самоврядування, учениці 10 - А класу. Вони дізналися про те, що таке державний бюджет, на яких принципах побудована система оподаткування в Україні та які податки встановлені сьогодні в нашій країні.
15 лист. 2021

Участь у засіданні районної школи "Лідер"

12.11.2021 року Лідери учнівського самоврядування, учениці 7-Г класу Шмакова Ольга, Фокіна Марія, Бердікова Тетяна взяли участь у засіданні районної школи «Лідер» за темою «Лідер і порядок», «Я - Харків̓ янин!».
12 лист. 2021

Участь у засіданні Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

11 листопада учениці 10-А класу Єрмолаєва Кіра та Євсєєва Олександра, учениця 11 - А класу Махно Алеся, лідери учнівського самоврядування гімназії, долучилися до відкритого засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування. Захід відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у змішаному форматі.
11 лист. 2021

Районний конкурс "Учитель року-2022"

Добриніна О.Л., учитель музичного мистецтва Харківської гімназії № 55, узяла участь у першому турі конкурсу "Учитель року-2022". Олена Леонідівна підготувала та провела цікаві заходи - майстер-клас, дистанційний урок, презентацію власного досвіду роботи. Бажаємо Олені Леонідівні перемоги у районному конкурсі та участі у міському конкурсі "Учитель року-2022"!
10 лист. 2021

Вітаємо призерів конкурсу!

Учні гімназії взяли участь у міському конкурсі буктрейлерів та посіли призові місця. Вітаємо!
9 лист. 2021

День української писемності та мови

У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні гімназії та педагоги взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був культовий український письменник Юрій Андрухович.
8 лист. 2021

Увага! Профілактичні медичні огляди

08 – 11 листопада 2021 року пройдуть профілактичні медичні огляди учнів після осінніх канікул 2021/2022 навчального року. Огляди будуть проведені сестрою медичною з урахуванням вимог щодо уникнення скупчення учасників освітнього процесу.
5 лист. 2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З 08 листопада 2021 учні 1-11 класів будуть навчатися за очною формою навчання. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням усіх протиепідемічних та нормативних вимог за розкладом уроків на 2021/20212 навчальний рік. Сестрою медичною буде проведено профілактичний медичний огляд учнів 1-11 класів після канікул. Детальну інформацію учням та їх батькам надають класні керівники.
5 лист. 2021

ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.
4 лист. 2021

День боротьби з насильством та утисками у школі

У рамках профілактичної роботи з попередження проявів булінгу було проведено: 1. Круглий стіл із застосуванням медіа-презентації з вчителями на тему: «Стоп, насильству!». 2. Виступ психолога та соціального педагога на методичному об'єднанні класних керівників на тему «Булінг: причини, наслідки, методи профілактики та подолання негативного явища». 3. Анкетування (онлайн) учнів з метою виявлення проявів насильства. 4. Класні керівники підготувалим та провели (онлайн) бесіди для учнів 6 - 9 класів «Профілактика булінгу серед підлітків», «Умій сказати НІ», «Ми проти насильства у школі», з метою формування в учнів громадянської відповідальності за наслідки асоціального способу життя, обізнаності учнів у негативізмі булінгу та його наслідків, попередження насильницької поведінки учнів, а також бесіди з батьками учнів щодо профілактики булінгу та правил спілкування з дітьми, що потерпають від утисків.