16 вер. 2021

Освітній проєкт «Ніч науки в Харкові – 2021»

Учні закладу 18.09.2021 візьмуть участь в освітньому проєкті «Ніч науки в Харкові – 2021». Почнеться захід з дитячої програми, яка відбудеться з 12.00 до 14.00 у двох університетах Харкова: національному економічному університеті імені Семена Кузнеця та національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Учні початкової школи матимуть змогу насолодитися інтерактивними іграми, вікторинами, відвідати музеї, погратися «розумними іграшками» та подивитися надзвичайно видовищні досліди Старт проєкту відбудеться на майдані Свободи о 15.30. Захід урочисто відкриє виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Терехов. Між локаціями безкоштовно курсуватимуть автобуси за чотирма маршрутами. На зупинках та біля закладів вищої освіти чергуватимуть волонтери, які нададуть всю необхідну інформацію та схему маршрутів.
15 вер. 2021

Про порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

На черговому засіданні Уряду схвалено постанову КМУ «Про внесення змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року». Рішенням удосконалено порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з урахуванням процесів децентралізації, утворення територіальних громад та можливих надзвичайних ситуацій природного й техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів тощо.
14 вер. 2021

Студент ХНУРЕ здобув золоту медаль на Міжнародному конкурсі інновацій

Студент Харківського національного університету радіоелектроніки Ігор Мічурин, випускник Харківської гімназії № 55, у складі команди Малої академії наук України, взяв участь у Міжнародному конкурсі інновацій “Prix eiffel “, який відбувся в рамках однієї з найбільших Міжнародних індустрійних виставок в Європі – Global Industrie 2021. Захід відбувся в Ліоні з 5 по 10 вересня.
10 вер. 2021

Олімпійський тиждень у закладі

У рамках Олімпійського тижня в закладі були проведені Олімпійські уроки на тему: «Історія та сучасність» у 3-5 класах, «Олімпійські ігри в Токіо - 2020» у 9, 10 та 11 класах. Серед учнів 4-х класів були проведені спортивні змагання «Старти майбутніх чемпіонів». Для учнів гімназії була організована зустріч з юними спортсменами, з майстрами спорту з фігурного катання (Єфименко Матвій - Майстер спорту з фігурного катання, багаторазовий чемпіон України, переможець міжнародних турнірів серед юніорів) та синхронного плавання (Штеплюк Аріна - Майстер спорту з синхронного плавання, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Чемпіонату світу серед коменів (юніорів до 15 років) -2019 рік, срібна призерка Чемпіонату Європи у програмі «Комбіновані групи», чемпіонка Європи у програмі «Хайлайт» серед юніорів -2021 рік (Мальта).
9 вер. 2021

Готуємось до турнірів

У гімназії вже розпочато підготовку до участі в районних турнірах юних математиків, юних економістів, юних біологів, юних хіміків та юних винахідників і раціоналізаторів. Пропонуємо ознайомитись із календарем проведення міських учнівських турнірів у І семестрі 2021/2022 навчального року.
8 вер. 2021

Міжнародний день грамотності

Щорічно 8 вересня святкується Міжнародний день грамотності, метою якого є нагадати людям, що бути грамотним – важливо! Грамотність - свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх - дітей, молоді та дорослих - ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. У закладі були проведені наступні заходи: 1-4 класи - тематичні уроки "Краса і багатство рідної мови"; 5-6 класи - урок-подорож "Країна рідної мови"; 7-9 класи - написання тематичного диктанту "Мова - душа народу"; 10-11 класи - засідання круглого столу "До витоків писемності”. У шкільній бібліотеці весь день діяла виставка «Грамотність – запорука успіху».
6 вер. 2021

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

Опубліковано КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у І семестрі 2021/2022 навчального року.
3 вер. 2021

Профілактичні бесіди з учнями

У закладі освіти були проведені бесіди з учнями 1-11 класів зі всіх видів дитячого травматизму перед початком нового навчального року. А серед учнів 2-х класів Коновалов Артемій Володимирович, заступник начальника сектору превенції патрульної поліції, провів бесіди щодо попередження безпечного середовища, пояснив, як себе поводити у нестандартних ситуаціях тощо.
2 вер. 2021

Парад-карнавал "Місто знань"

1 вересня у Харкові відбувся Парад-карнавал «Місто знань», присвячений початку нового навчального року. Учні 10-х класів гімназії, лідери учнівського самоврядування та учасники МАН: Єрмолаєва Кіра, Євсеєва Олександра, Бабаніна Арина та Попова Олеся взяли участь у Карнавалі знань.
1 вер. 2021

День знань

Сьогодні 1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! У закладі освіти було проведено свято для учнів 1 та 11 класів, тематичні виховні класні години, присвячені 30-річчю Незалежності України, для учнів 2-10 класів. Для всіх пролунав Перший Дзвоник 2021/2022 навчального року!