Класна оцінка

5 трав. 2018

Проведення Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності

На виконання плану заходів щодо проведення з 26.04.2018 по 05.05.2018 Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, електробезпеки, присвяченого Національному дню охорони праці за темою: «Захищене і здорове покоління», в гімназії було проведено конкурс малюнків „Охорона праці та безпека життєдіяльності очима дітей”, виступ шкільної команди ДЮП, виховні години та години спілкування для учнів, вікторини тощо
2 трав. 2018

Вітання ветеранів

Сьогодні учні нашої гімназії привітали ветеранів Другої світової війни зі святом. Для країни, яка виграла дуже складну війну, цей день є святим днем для кожної родини, тому що війна не залишила осторонь жодну сім'ю. Ми - діти, онуки і правнуки переможців, і ми цим пишаємося!
27 квіт. 2018

Прощавай Букварику, мій найкращий друже!

Ось і перегорнули останню сторінку Букваря наші першокласники! Майже весь навчальний рік разом із вчителями вони старанно навчалися читати та виводити літеру за літерою. Буквар відкрив їм дорогу в безмежний і захоплюючий світ нових знань. 27 квітня в актовій залі гімназії відбулося свято «Прощавай, Букварику!» учнів 1-х класів, На свято учні підготували виставу для своїх батьків.
26 квіт. 2018

Про вибір та замовлення підручників для 5-х та 10-х класів

23.04.2018 року на засідання педагогічної ради педагогічний колектив гімназії ухвалив вибір підручників для 5-х та 10-х класів.
24 квіт. 2018

Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р.

21 квітня 2018 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р. з навчальної дисципліни «Інформатика». В олімпіаді приймали участь студенти вищих навчальних закладів України та учні закладів загальної середньої освіти. Команда учнів гімназії, до якої увійшли Кудрявцев Дмитро, Кубарєв Ілля та Барабашева Катерина, увійшла до наступного етапу олімпіади. Бажаємо нашим учням подальших успіхів!
23 квіт. 2018

Вітаємо переможця районного туру міського конкурсу «Учень року-2018»

20 квітня 2018 року відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження переможців районного туру міського конкурсу «Учень року-2018». Переможцем районного туру конкурсу в номінації «Спортсмен року» став Трикоз Едуард, учень 11- Б класу.
20 квіт. 2018

Зустріч з представниками патрульної поліції

19.04.2018 учні гімназії зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова, які під час бесіди з учнями розповіли про правила дорожнього руху та правильне поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.
19 квіт. 2018

Вітаємо призерів міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів

19 квітня 2018 року пройшла урочиста церемонія нагородження переможців ХІІ Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, у особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: - Глущенко Анна, у номінації «Найкращій результат серед дівчат»; - Івченко Артур, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Переможці отримали Дипломи Департаменту освіти Харківської міської ради та цінні подарунки.
16 квіт. 2018

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квітня 2018 року учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» на базі фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна. За результатами конкурсу переможцями заочного туру стали Мічурін Ігор та Сажен Владислав, учні 9-Б класу. Мічурін Ігор посів І місце в очному турі, він стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 27 квітня 2018 року в місті Києві. Бажаємо подальших успіхів!
13 квіт. 2018

Районний дебатний турнір «Думка молоді»

12 квітня 2018 року команда учнів гімназії у складі Ісмайлова Тимура , учня 10-А класу, та Пустовалової Олесі та Трикоза Едуарда, учнів 11-Б класу, посіли ІІ місце у районному дебатному турнірі «Думка молоді». Вітаємо з перемогою знавців англійської мови та Зеленкову Ірину Олександрівну, яка підготувала команду!