13 серп. 2021

Увага!

Особливості перебування громадян у «зеленому» рівні епідемічної небезпеки
6 серп. 2021

Літня дистанційна сесія «STEM-школа – 2021»

17-19 серпня 2021 року відбудуться заняття літньої дистанційної сесії «STEM-школа – 2021», яку проводить Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти України спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта». У програмі будуть представлені матеріали за напрямами: - науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти; - STEM-урок/заняття: теорія та практика; - STEM-проєкти: теорія та практика; - партнерська взаємодія для кращих результатів. Зареєструватися та докладніше познайомитися з програмою літньої дистанційної сесії можна за посиланням.
2 серп. 2021

Освітян запрошують до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи»

18 серпня 2021 року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи», який проводить Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти України (лист ДНУ «ІМЗО» від 19.07.2021 № 22.1/10-1644). Мета онлайн-семінару – обговорити стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні; презентувати досвід роботи відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти; ознайомити з проблемами та ресурсами професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання. Зареєструватися та докладніше познайомитися з програмою семінару можна за посиланням.
28 лип. 2021

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН. Методичні рекомендації окреслюють підходи оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти в умовах особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання.
26 лип. 2021

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Міністерство освіти і науки України з метою організації діяльності щодо захисту прав та інтересів дітей, підготувало інформаційні матеріали про деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 навчальному році про формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок, національно-патріотичного виховання, профілактики булінгу (цькування), кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин, запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми (лист МОНУ від 16.07.2021 № 1/9-362). Матеріали пропонується врахувати під час планування роботи з учнівськими колективами.
23 лип. 2021

Форум «Як навчати доброчесності в початковій школі»

Учителям початкових класів, директорам шкіл та їхні заступникам пропонують взяти участь у освітньому форумі «Як навчати доброчесності в початковій школі», який відбудеться 11 серпня. Організатори презентують напрацьовані уроки доброчесності для учнів 3–4 класів. Усі учасники форуму отримають комплект навчальних матеріалів для своєї школи. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті НУШ.
19 лип. 2021

ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2021 року № 498 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року: Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року проводитиметься з 23 травня до 15 липня. У 2022 році випускники складатимуть обов’язкове ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України або іноземної мови та ще з одного предмету на вибір. Максимально учасники зможуть пройти п’ять тестувань ЗНО бюджетним коштом.
16 лип. 2021

Участь у Міжнародній онлайн-конференції (Бангкок, Таїланд)

15 липня 2021 року до Всесвітнього Дня навичок молоді було проведено Міжнародну онлайн - конференцію (Бангкок, Таїланд). Координацію здійснювали представники організації "Громадське об'єднання миротворців, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни". Юні миротворці, лідери учнівського самоврядування та педагоги Київського району, взяли участь у Міжнародній конференції. Учасниками стали учні гімназії №55 Стриженко Костянтин, Махно Алеся, Смірнова Кристина, Єрмолаєва Кіра, Бабаніна Аріна, Євсєєва Олександра, Кунченко Аріна та вчитель історії Бондаренко Софія. Спікери з 23 країн-учасниць презентували кейси щодо удосконалення молодіжної політики у своїх державах в умовах світової пандемії, ділились власними напрацюваннями щодо самореалізації молоді під час навчання та роботи в країнах світу, виявляли сучасні проблеми процесів міграції молодих спеціалістів.
12 лип. 2021

Задачі ІІ Відкритого турніру юних хіміків (2021/2022 навчальний рік)

Оприлюднено задачі ІІ Відкритого турніру юних хіміків (за даними сайту Всеукраїнського турніру юних хіміків)
9 лип. 2021

Рекомендації для адміністрацій закладів освіти «Як організувати навчання в новому навчальному році та провести самооцінювання школи»

На сайті «Нова українська школа» розміщено нотатки з вебінару Державної служби якості освіти «Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році». Фахівці ДСЯО узагальнили рекомендації з питань: • які законодавчі документи дослідити, щоб організувати освітній процес; • як працювати з освітньою програмою; • як організувати безпечне освітнє середовище; • що таке внутрішня система забезпечення якості освіти; • як проводити самооцінювання школи.